ההצעה של קנייה ווסט (צילום: E!)
ההתרגשות מזוייפת? | צילום: E!

הצעת האירוסין המרגשת של קניה ווסט לקים קרדשיאן בנובמבר האחרון היתה אחד מרגעי השיא של השנה החולפת. אלא שכעת מסתבר שיש סיכוי שהיא היתה בכלל מבוימת.

כזכור, ווסט הציע נישואין לבת זוגו ואם בתו ביום הולדתה, כשהזמין את כל משפחתה לצפות בהצעה הגרנדיוזית באיצטדיון AT&T בסן פרנסיסקו. לצלילי תזמורת שלמה שניגנה ולאור זיקוקי דינור, הוא כרע על ברך אחת והעניק לקים הנרגשת טבעת יהלום ענקית. כל האירוע צולם לתוכנית הריאליטי וישודר בערוץ "E!" גם אצלנו בסוף השבוע הקרוב.

אלא שחדי עין יכלו להבחין שקרדשיאן עונדת את אותה הטבעת בפרקים מוקדמים יותר בעונה התשיעית של "משפחת קרדשיאן", כמו למשל בסצנה שבה היא מקפלת את בגדיה של נורת' בפרק שקדם להצעת הנישואין.

אז מה באמת קרה שם? באתרי בידור בחו"ל כמו ראדאר אונליין או הבלוג של פרז הילטון טוענים כי מדובר בעוד מניפולציה של קרדשיאן ומשפחתה כדי לסחוט עוד כמה אחוזי רייטינג לתוכנית הריאליטי שלהם.

הטענות הללו הושמעו בעבר גם על ידי הגרוש של קים, קריס האמפריז, שבמשפט הגירושין שלהם טען כי קטעים מהתוכנית נערכו, בוימו והוצאו מהקשרם כדי להוציא אותו הנבל במערכת היחסים.

עוד ב-mako בידור:
>> ריהאנה חוגגת בביקיני בשלג
>> לילך סונין התחתנה
>> בר רפאלי צועדת על המסלול

מחברת ההפקות שמפיקה את התוכנית נמסר בתגובה: "הצילומים של קים מקפלת בגדי תינוקות בעודה עונדת את טבעת האירוסין שלה צולמו אחרי הצעת הנישואין. עם זאת, הם התאימו יותר לפרק הראשון מבין שני פרקי הספיישל, מכיוון שרצינו שהחלק השני יתמקד בהפתעה שאמורה להגיע".

גם קניה ווסט התייחס לעניין. ווסט, בניגוד לבני זוגן של בנות קרדשיאן האחרות, ממעט להצטלם לתוכנית ומוזכר שם רק בשמו. לרגל ההצעה המרגשת הוא חרג מהרגלו, ובראיון שנתן בנובמבר הסביר למה.

"כשהתארסנו, וידאתי שהפקת התוכנית תהיה שם ותתעד כי ידעתי שזה משהו שישמח אותה", אמר. "בלי קשר לדרך שבה זה צולם, הרגשתי שזה רגע שהיא תרצה לשמור ולחלוק. יכולנו להחליט מאוחר יותר אם נרצה שזה גם ישודר". עכשיו נותר רק לגלות אם הוא יאשר למצלמות הריאליטי לתעד גם את חתונתם המיוחלת.

ההצעה של קנייה ווסט (צילום: E!)
הטבעת בפרק שלפני | צילום: E!

אין תמונה
אבל היהלום בטוח אמיתי

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +