דיוויד וויקטוריה בקהאם (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
"ווא, איזו מתנה! אהבתי. עכשיו תביא את הויזה אני צריכה אוטו חדש". ויקטוריה ודייויד | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

כוכב הכדורגל דייויד בקהאם החליט להפתיע את אשתו ביום הנישואין העשירי שלהם במתנה מקורית, אם כי לא ממש שימושית. הכוכב בן ה- 34, שאת גופו מעטרים לא מעט קעקועים, הוסיף לרשימה אחד חדש, הפעם בצורת עשרה ורדים סביב זרועו, שמסמלות כמובן את עשר השנים של השניים ביחד.

את המתנה המעט מוזרה הציג בקהאם בראיון למנחת הטוק שואו אלן דג'נרס לרגל העונה החדשה של התוכנית שתעלה בקרוב. בקהאם סיפר שאשתו אהבה את המתנה, וכי לרוב הוא מצליח לפגוע לטעם שלה. המנחה הציעה בתגובה כי המתנה הבאה צריכה להיות קעקוע בדמותה שלה, ובקהאם, כמו אנגלי מנומס, צחקק ואמר שיש סיכוי.

בהמשך התוכנית גם לבקהאם עצמו חיכתה הפתעה, כשדג'נרס חשפה את הפוסטר הענקי של הכדורגלן ואשתו מהקמפיין המשותף להלבשה תחתונה שהשניים עשו לג'ורג'יו ארמני. רק שבמקום פרצופה של ויקטוריה הדביקה דג'נרס את פרצופה שלה. מי יודע, אולי ארמני יחליט לקחת אותה לקמפיין הבא?

אין תמונה
הגוף גוף ויקטוריה. בקהאם וההפתעה של דג'נרס

עוד ב-mako בידור: קודם כל, ולפני הכל יש לנו את רותם סלע בבגד ים מנומר. חוצמזה, הרשות השנייה הקפיאה את המכרז וערוץ 10 ניצל סופית ומאיה בוסקילה סיפרה לאוחובסקי על הפעם הראשונה