אין תמונה
41? לא היינו נותנים יותר מ-21

ג'ניפר אניסטון הוכיחה כבר מזמן שבשבילה, גיל זה רק מספר. השחקנית, שתציין השבוע את יום הולדתה ה-41, נראית חטובה והדוקה לא פחות מאשר בשנות העשרים והשלושים לחייה – ואם אתם לא מאמינים, אתם מוזמנים לשטוף את העיניים בכמה תמונות שלה בביקיני, משתזפת לצד הבריכה בקאבו סן לוקאס שבמקסיקו.

האתר justjared מפרסם תמונות שצולמו במהלך חופשת יום הולדתה של אניסטון, אשר לכבוד המאורע הטיסה במיוחד לאתר הנופש היוקרתי את הטובים בחבריה, ביניהם קורטני קוקס ובעלה דיוויד ארקט, הזמרת שריל קרואו וכמובן, הקולגה והחבר המוכחש, ג'רארד באטלר. מי שלא הוזמן לחגוג את יום ההולדת היה בעלה לשעבר של אניסטון, בראד פיט, שבימים אלה עושה מאמצים עילאיים כדי להזים את השמועות על הפרידה מאנג'לינה ג'ולי.

אניסטון ובאטלר ממשיכים לטעון שהם "רק ידידים", זאת על אף שנצפו מפלרטטים בטקס פרסי גלובוס הזהב שנערך לפני כחודש. בינתיים, עדיין לא ברור האם הרומן בין השניים אמיתי, או שמדובר בעוד תעלול יח"צני הוליוודי שנועד לקדם את הסרט המשותף שלהם, The Bounty, אבל מה שבטוח – אניסטון מרגישה מאוד בנוח להישאר בביקיני קטנטן לידו. ובעצם, למה לא?

"אני מרגישה נוח יותר היום מאשר בשנות העשרים או השלושים המוקדמות שלי", אמרה ג'ן בראיון ל-GQ, "אני מרגישה שלמה עם הגוף שלי". ואנחנו אומרים: הפסד של בראד, רווח נקי שלנו.

אין תמונה
אז בראד לא מתגרש בסוף?
אין תמונה
21 כבר אמרנו?

>> פפראצי: שפרה קורנפלד מטיילת ברחובות תל אביב