ג'ניפר לופז ווג
אחת שאוהבת אותם צעירים | צילום: יחסי ציבור

מודים, גם אנחנו תהינו עד כמה רציני הקשר בין ג'ניפר לופז (42) וקאספר סמארט (24), הטוי-בוי שהתנחל בחייה בחודשים האחרונים והפך מקשר מיני לוהט לחבר רציני ולגיטימי. לופז, כידוע, יצאה לפני רגע מנישואין שלישיים שהסתיימו בכישלון – לא הזמן הטוב ביותר לבסס מערכת יחסים עם עוד בחור, ועוד כזה שצעיר ממנה ב-18 שנים.

מי ששופך אור על הזוגיות המשונה הזו הוא האדם הקרוב ביותר ללופז בשנים האחרונות – המנהל והחבר הוותיק בני מדינה, שמשמש גם כסנדק של התאומים שלה ושל מארק אנת'וני. מדינה התראיין לגיליון האחרון של "ווג", בו מככבת לופז בתמונות לוהטות, וחשף את מה שקורה מאחורי הקלעים על הקשר הזה.

"היא לא מתעלמת מהמציאות, במובן של 'לעזאזל, אני בת 42 עם בן 24, למה?'", הוא אומר. "דיברנו על זה אתמול. היא אמרה 'זה אפילו לא הגיל, בני. העניין הוא שיצאתי ממערכת יחסים שבה לא הרגשתי שאני מקבלת את מה שאני צריכה לקבל. ואני פתוחה! אז כל מי שנכנס לחיים שלי כרגע נוגע בי במובן מסוים'. זו קרקע מאוד פורייה".

ג'ניפר לופז והחבר
'לעזאזל, אני בת 42 עם בן 24, למה?' | צילום: Fred Montana / Splash News, Splash news

מדינה לא מסתיר את מורת רוחו מהנטייה של לופז להיקשר לכל מיני סטוצים מזדמנים, ולהפוך אותם לקשר רציני. למרות שנכשלה כבר בשלושה נישואין, הוא עדיין מאמין שלחברתו הטובה יש סיכוי למצוא גבר מתאים, אם רק תפסיק לבזבז את הזמן על קאספרים למיניהם.

"הייתי רוצה שהיא תיתן לעצמה זמן להכיר מישהו באופן טבעי, במקום לתת לכל מיני גברים אובססיביים לרדוף אחריה", הוא מסביר. "הקלות שבה האובססיה הזו הופכת למערכת יחסים, לדעתי הורסת את הסיכוי שלה לקשר משמעותי. והיא אף פעם לא מסתפקת בחצי עשייה. כשהיא מתחייבת למשהו בעבודה שלה, בחיים שלה או במערכות היחסים שלה, היא עושה את זה עד הסוף". האם זה אומר שחתונה רביעית על הפרק? 

ג'ניפר לופז ווג
קוגרית עד מתי? | צילום: יחסי ציבור