ג'סטין ביבר, סלינה גומז בדייט
ביחד, לרגע

ניסיון הפיוס של ג'סטין ביבר המאוהב עם חברתו לשעבר, סלינה גומז, לא ממש התנהל לפי התכנון. השניים נפגשו ביום שישי האחרון במסעדה היפנית"יאמאטו" בקליפורניה, ועל פי עדי ראייה לא הצליחו לתקשר יותר מכמה משפטים עד שהעניינים התלקחו ביניהם.

 לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

"הם רק התיישבו שם ומיד החלו לריב, לפני שהזמינו משהו בכלל", סיפר המקור. "עשר דקות לאחר מכן, הם יצאו משם בסערה מבלי לדבר והיא נסעה משם במכוניתה". ביבר, שגילה שגומז עזבה את המקום בלעדיו, "המשיך לקלל ולצעוק" מחוץ למסעדה. לאחר מכן הוא נסע בעקבותיה הביתה והתחנן בפניה להכניס אותו פנימה, אך כפי שניתן לראות בתמונות הפפראצי – נותר בחוץ לאחר שגומז סירבה לפתוח לו את שער החנייה.

על פי הדיווחים, ביבר קרא בשמה מעבר לגדר אך ברגע שהבין שהוא מצולם על ידי הפפראצי, "החל לצעוק ולקלל ואיבד את קור הרוח שלו". גומז יצאה בשלב מסוים החוצה כדי לבדוק על מה המהומה, אך כשגילתה שמדובר באקס נכנסה לביתה.

לא ברור כיצד הסתיימה המריבה הדרמטית של השניים, אך מכוניתו של ביבר נראתה חונה מחוץ לשער החנייה של סלינה בשבת בבוקר, שעות לאחר התקרית. בערב שישי צייץ הזמר בטוויטר: "העניינים לא תמיד פשוטים. יש המון לחץ. אני עדיין מנסה להבין הכל. אני מנסה. אבל אני מבין, אני שם לב, אני עדיין שומע אותך". וכנראה שגם היא שומעת אותך, בעיקר כשאתה עומד מחוץ לחלון שלה וצורח.

ג'סטין ביבר, סלינה גומז בדייט
נרגשת מתמיד
ג'סטין ביבר, סלינה גומז בדייט
שוב נשאר עם הג'סטין ביד