אין תמונה
מדונה. נקמה היא מנה שעדיף להגיש בברזיל

שבוע קשה עבר וודאי על חזוס לוז במרתפי העינויים של האקסית לשעבר מדונה, בעקבות השמועות שהתפרסמו על כך שנפרד ממנה בלי בושה. אבל סוף טוב הכל טוב – נראה שהוא הבין את הלקח, וכעת הוא יודע שאף אחד לא זורק את המלכה אם. זה נגמר כשהיא תגיד שזה נגמר. אז לרגל שחרורו של חזוס יצאו בני הזוג לחגוג את זוגיותם המחודשת במסעדה איטלקית בריו דה-ז'נרו, עיר מולדתו של נער השעשועים.

אין תמונה
חזוס לוז. אין ספק שהוא אכל אותה

כאמור, רק לפני שבוע רחשו מדורי הרכילות בידיעות לפיהן נפרד לוז ממדונה לאחר שהבין שהפרשי הגילאים ביניהם לא ניתנים לגישור ושלמעשה, מלבד לימודי הקבלה אין להם דבר במשותף. כעת נראה כי הבדלי הגילאים נעלמו כלא היו, ולשניים יש המון נושאים במשותף. למשל, המשכורת הקבועה שמדונה משלמת לחזוס, הקמפיינים שאותם השיג בזכותה, הדירה הניו יורקית שקנתה לו ושאר תחביבים יוקרתיים.

מדונה בכלל הגיעה לברזיל כדי ליהנות מהקרנבל בריו, שמתחיל שם השבוע. היא הביאה איתה את ארבעת הילדים וכולם השתכנו במלון שבו שוהה כעת גם ביונסה. מדונה ניצלה את ההזדמנות כדי להיפגש גם עם מושל סאו פאולו ולשוחח עימו לגבי גיוס תרומות לארגון הצדקה שלה למען ילדים ברחבי העולם. אין מה לומר, המסירות של האישה הזאת לנערים, בעיקר לנערים לטיניים חתיכים, פשוט לא יודעת גבולות

אין תמונה
לורדס. סע כבר, סע!

אגב, זמן קצר לאחר שפורסמו השמועות על הפרידה, הופצו שמועות נוספות הגורסות כי מדונה כבר שמה עין על נער שעשועים חדש – הדוגמן הספרדי בן ה-24 ג'ון קורטחרנה. ג'ון אמנם נחשב מבוגר מדי עבור הגברת, אבל זה ככל הנראה הספיק כדי להוכיח לחזוס שלא כדאי לו לקחת אותה כמובן מאליו. אלא אם הוא רוצה לחזור לדירתו ולגלות שם דייר חדש.

ג'ון קורטחרנה (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
קורטחרנה. 24 זה לא קצת מבוגר לה? | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

>>תכירו את הדוגמן הבינלאומי רוס סטיוארט, האחיין של בונו. בקרוב בישראל