יום קשה במיוחד עבר אמש על משפחתה של האלי ברי, שהחל במריבה, המשיך לקטטה אלימה והסתיים בבית חולים ובבית המעצר. בן זוגה לשעבר של ברי, גבריאל אוברי, נעצר לאחר שתקף את ארוסה אוליבייה מרטינז בביתה של כוכבת הקולנוע, וגרם לו לחבלות רבות.

הכל החל כשאוברי הגיע לביתה של ברי כדי להחזיר את בתם המשותפת, נהלה, מבילוי בקולנוע. על פי האתר TMZ, אוברי עמד עדיין בחנייה כשמרטינז ניגש אליו ואמר "אנחנו חייבים להמשיך הלאה". עדי ראייה מספרים כי בתגובה, אוברי דחף את מרטינז וניסה לחבוט בו בפרצופו, אבל מרטינז זז הצידה והמכה פגעה בכתפו.

שני הגברים החלו להתקוטט על האדמה ולקלל זה את זה בצרפתית, בזמן שברי הבהילה את בתה לתוך הבית כדי שלא תצפה בנעשה בחוץ. הקרב הסתיים כשמרטינז הצמיד את אוברי לרצפה, ואמבולנסים הגיעו למקום כדי לקחת את השניים לבית החולים.

על פי הדיווחים, אוברי סבל מצלע שבורה וחבורות בפניו ואילו מרטינז ככל הנראה שבר את ידו וסבל מפגיעות בצווארו. השניים אושפזו, טופלו ושוחררו – מרטינז חזר לביתה של ברי, ואילו אוברי נשלח למעצר עם ערבות שנקבעה ל-20 אלף דולר. ברי, בינתיים, הוציאה צו הרחקה שאוסר על אוברי להתקרב יותר מתשעים מטרים אליה, למרטינז ולנהלה.

ברי, שהיתה נשואה פעמיים בעבר, החלה לצאת עם אוברי ב-2005. בתם נהלה נולדה ב-2008 ושנתיים לאחר מכן השניים נפרדו. מאז מנהלים בני הזוג לשעבר מאבק מלוכלך על המשמורת של בתם, במהלכה נטען על ידי כל אחד מהם בפני בית המשפט שהשני הינו הורה בלתי ראוי. האלי ואוליבייה, שיוצאים יחד מאז 2010, הודיעו על אירוסיהם באופן רשמי במרץ האחרון.

האלי ברי ואוליבייה מרטינז (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
ברי ובן זוגה | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL