רוברט דאוני ג'וניור נחשב במשך שנים לסיפור הצלחה כנגד כל הסיכויים – השחקן התמודד עם התמכרות לסמים וההיסטוריה שלו כוללת מעצרים מרובים משנת 1996 עד 2001, ואשפוזים חוזרים ונשנים במכוני גמילה.

אלא שבשנים האחרונות הצליח הכוכב להיגמל מהסם כנגד כל הסיכויים, ולהשיב את הקריירה שלו לתלם עם סרטים מצליחים כמו "קיס קיס בנג בנג", "שרלוק הולמס", "רעם טרופי" (שזיכה אותו במועמדויות לאוסקר וגלובוס הזהב) וסדרת סרטי "איירון מן".

כעת נאלץ דאוני (49) להתמודד שוב עם התמכרות לסמים קשים – הפעם של בנו אינדיו (20), שנעצר בתחילת השבוע על אחזקת קוקאין ושוחרר בערבות של 10 אלפים דולר.

עוד ב-mako סלבס: 

אינדיו הוא בנו הבכור של דאוני מנישואיו לשחקנית והזמרת דברה פלקונר, שהסתיימו ב-2001. לשחקן יש בן נוסף, אקסטון (2) מנישואיו למפיקה סוזן לוין.

על פי האתר TMZ, דאוני מודע למאבק של בנו בהתמכרות לסמים כבר שנים ודאג לתמוך בו כשנכנס ויצא ממוסדות גמילה. "בגלל המאבק של רוברט עם סמים ואלכוהול בעצמו, הוא מאוד מודע לבעיות הפיכחות של בנו – וזה דבר שעזר לאינדיו מאוד".

ואכן, הכוכב שחרר אמש הצהרה רשמית לתקשורת, בה הוא מביע תמיכה בבנו. "לרוע המזל, התמכרות היא נטייה גנטית ואינדיו ירש אותה", אומר דאוני. "המשפחה תומכת ומבינה מאוד, וכולנו נחושים להתגייס מאחוריו ולעזור לו להפוך לאדם שהוא נועד להיות. אנו אסירי תודה למשרד השריף על התערבותם, ומאמינים שאינדיו יהפוך לעוד סיפור החלמה מוצלח ולא לכישלון מהדהד".

רוברט דאוני ג'וניור (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
האב הגאה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +