אחד האירועים שהכי השפיעו על חייו של מייקל ג'קסון התרחש בשנת 1984, בעת צילום סרטון פרסומת לפפסי. כתוצאה מפעלולי אש שהופעלו על הבמה התלקח לפתע שערו של ג'קסון, מה שהביא לכוויות מדרגה שלישית בפניו ולביצוע ניתוחים פלסטיים רבים.

כעת מפרסם המגזין US את הוידאו של התאונה שבגינה שילמה פפסי לג'קסון פיצויים בסך מיליוני דולרים. מקורביו של ג'קסון טענו כל השנים כי התאונה הזו היא שגרמה לג'קסון להתמכר למשככי כאבים, שככל הנראה הביאו בסופו של דבר למותו.

המשטרה תחקור: האם ג'קסון נרצח

בתוך כך, נמשכת חקירת מותו של ג'קסון וכעת זה רשמי: שוטרי משטרת לוס אנג'לס מתייחסים למותו כאל מקרה רצח פוטנציאלי ומנהלים בהתאם את המשך החקירה נגד רופאו האישי ד"ר קונרד מורי, האדם האחרון שראה אותו בחיים, וכן רופא נוסף שטיפל במלך הפופ המנוח, הדרמטולוג ד"ר ארנולד קליין. על פי פרטים שמפרסם אתר TMZ, מתרבות החשדות בנוגע למעורבות האמיתית של מורי בחייו (ומותו) של הזמר לו העניק את שירותיו בחודשים האחרונים.

בחקירות האחרונות של מורי הודה הרופא כי הזריק לג'קסון את הסם דיפריבן, משכך כאבים חזק במיוחד הידוע כגורם לתופעות לוואי שונות, ועל פי חוקרי משטרה המדליפים פרטים לכתבי TMZ מאז מותו של הזמר "יש עדויות חזקות למעורבות לא חוקית בפרשה".

 היות וכבר התברר שמורי קיבל שכר קבוע מחברת ההפקות AEG, שהשקיעה מיליוני דולרים בסיבוב ההופעות "This is It" של ג'קסון, אחת האפשרויות הנבדקות הן תיאורית קונספירציה לפיה החליטו בכירים בחברה שמלך הפופ לא יוכל לעמוד בעומס ההופעות להן התחייב ולכן היה שווה יותר מת מאשר חי. טענה שכבר הוכחה כנכונה, בהתחשב בעלייה המסחררת בקצב מכירות אלבומיו הישנים מאז מותו.

כמו כן הודיעו מנהלי AEG על כוונתם להוציא בפורמט DVD ואלבום הופעה את החזרות המצולמות שקיים ג'קסון באולם Staples center בלוס אנג'לס, שם התקיים גם טקס האשכבה שלו בשבוע שעבר.
יצוין כי עורכי דינו של ד"ר קונרד מורי ממשיכים לטעון לחפותו המלאה, בעוד חוקרי המשטרה מנסים למצוא הוכחות חדשות בנוגע למצבו הבריאותי של הזמר המנוח בתיקיו של ד"ר ארנולד קליין. סוגיה זו סבוכה במיוחד מבחינה חוקית, היות ומדובר בפרטים אישיים הכלולים בהגדרת חיסיון רפואי.

עוד ב-mako בידור: אגם רודברג משפריצה שמחה בבגד ים; אייל גולן עושה שרירים לקיץ; ג'ו ג'קסון לא פוסל את טענות בתו לה טויה כי בנו נרצח; דודו טופז דורש פיצוי מערוץ 10; ומשי חוג'ה טוענת שהיא הרבה יותר מעוד מתמודדת ב"פרויקט מסלול": "יש לי כישורי הנחיה"

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.