ריהאנה וג'סטין ביבר (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
זה הקטן עם גדול יהיה | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

ג'סטין ביבר וסלינה גומז נפרדו בתחילת השנה בריב סוער, אבל עד עכשיו לא היה לנו מושג מה גרם לו. דיווחים חדשים בחו"ל שופכים אור על הפרשה – והם מפתיעים מכל מה שיכולנו לצפות לו.

המגזין "Life & Style" מדווח כי הסיבה לפרידה היתה העובדה שביבר בגד בגומז בתחילת מערכת היחסים שלהם – עם לא אחרת מאשר ריהאנה, המבוגרת ממנו בשש שנים.

גומז גילתה שהזמר הצעיר והזמרת הלוהטת שכבו לפני כשנתיים, לאחר שפלרטטו ערב שלם במשחק NBA. תמונות הפפראצי שלהם שצולמו באותו משחק אכן מראות כימיה בין השניים, אבל נציגיו של ביבר מתעקשים שמדובר ביחסים ידידותיים בלבד.

"זה היה כמו סכין בלב עבור סלינה, כי זה קרה בפברואר 2011, כשהיא וג'סטין יצאו כבר כמה חודשים והיו מאוהבים", אמר מקור למגזין. "זה גרם לסלינה לפקפק בכל מערכת היחסים שלהם".

למרות העלילה המסעירה הזו, יש כמה פרטים שלא ממש מסתדרים עם העובדות בשטח. כמו למשל, מערכת היחסים הקרובה של ביבר עם כריס בראון, שלא היה שמח לגלות שהזמר הצעיר שכב עם האקסית המיתולוגית שלו.

אבל המקור מתעקש שמדובר בסיפור אמיתי לגמרי: "ג'סטין בחיים לא יודה בזה, הוא בחיים לא יספר לאף אחד שהוא התעסק עם ריהאנה", הוא מוסיף. מה דעתכם, היה או לא היה?

ערוץ הבידור המוביל בישראל גם בפייסבוק - עשו לנו לייק 

ריהאנה וג'סטין ביבר (צילום: Noel Vasquez, GettyImages IL)
רק אל תבכי | צילום: Noel Vasquez, GettyImages IL