אין תמונה
הביבר. פדופיליה שיק

אם עדיין קיימות כמה מעריצות ביבר שלא רוצות להרוג את סלינה גומז כוכבת "דיסני", שעל פי השמועות יוצאת עם הזמר הצעיר – עכשיו הן ללא ספק ישנו את דעתן. מסתבר שהיחסים בין ביבר וגומז לא סתם מתחממים, הם עולים לשלב הודעות הטקסט הסקסיות ששולחים בני זוג זה לזו.

ג'סטין הגדיל ועשה כששלח לחברתו החדשה תמונות שלו ללא חולצה, מהסט שבו הצטלם למגזין אופנה. "ג'סטין דיבר עם הסטייליסטית וביקש ממנה לצלם תמונות סקסיות שלו כדי שיוכל לשלוח אותן לחברתו", אמר מקור לאתר X17Online.

"הוא התלוצץ בקשר לזה, אבל אין ספק שהוא ניסה להיראות טוב בשביל הבחורה הזאת. הוא לא ציין את השם 'סלינה' במפורש, אבל ידענו למי הוא מתכוון".

אין תמונה
מעניין אם סלינה תגיד שאני סקסי

גומז כבר קיבלה כמה איומים על חייה ממעריצות ביבר, שמכנות עצמן 'Beliebers', כמו קודמתה ג'סמין וילגאס והמחזרות המבוגרות קים קרדשיאן, ריהאנה וקייטי פרי. על הכוונת נמצאת גם היילי סטיינפלד, כוכבת "אומץ אמיתי", שהגישה פרס עם ביבר בטקס גלובוס הזהב לפני שבועיים, אך ביבר הרגיע את המעריצות כשאמר בראיון לג'יי לנו שאין סיכוי שיקרה משהו ביניהם.

"היא ממש נחמדה ומוכשרת", אמר הזמר. "אני חושב שהיא חמודה מאוד, אבל היא בת 14, ואני אהיה בן 17 בעוד פחות מחודש". רגע, הוא אמר שהיא חמודה מאוד?! בנות, הכינו את הלפידים והקלשונים!

אין תמונה
היא עוד לא חזרה
אין תמונה
צלמי עוד אחת

>> הכפילה של פרידה: מה עובר על שינייד אוקונור?