אין תמונה
כוכבי הפרשה: לונגוריה עם בעלה, ברנט בארי ואשתו

אפילו כותבי "עקרות בית נואשות" לא היו יכולים להעלות במוחם עלילה שכזאת: אווה לונגוריה, כוכבת הסדרה המצליחה, הגישה תביעת גירושין נגד בעלה, שחקן ה-NBA טוני פארקר. הסיבה: לונגוריה גילתה שפארקר בגד בה במשך תקופה ארוכה עם אישה אחרת, ולא סתם אישה – מדובר באשתו של אחד מחבריו של פארק לקבוצת ה"ספרס", ברנט בארי.

הפרשה החלה להתגלגל כשאתר הרכילות TMZ פרסם כי פארקר הגיש תביעת גירושין מלונגוריה. לונגוריה הכחישה את הפרידה, ומבירור שנעשה בקרב פקידי בית המשפט באל.איי נמצא שאכן לא הוגשו מסמכים כאלה. אלא שמיד לאחר מכן, הגישה לונגוריה בעצמה תביעה לגט. מנחה הטלוויזיה האמריקני וחברה הטוב של השחקנית, מריו לופז, חשף כי הסיבה לפרידה היא בגידתו של פארקר.

"אווה רוצה שכולם יידעו, היא הרוסה מהשמועות על הבגידה של טוני. היא אוהבת את בעלה וליבה נשבר בגלל הפרידה שלהם. אבל היא חזקה", אמר לופז. הוא סיפר שלונגוריה התעמתה עם פארקר לאחר שמצאה מאות הודעות SMS מאישה אחרת בטלפון הנייד שלו.

וכאילו זה לא מספיק, אמש נחשפה זהותה של האישה האחרת – ארין בארי, אשתו של ברנט בארי, חברו של פארקר לקבוצה. ארין וברנט נמצאים בהליכי גירושין משלהם, לאחר שארין הגישה בקשה לגט, אך על פי מקורביו של בארי, הוא לא היה מודע לרומן בינה ובין פארקר.

אביו של ברנט, שחקן העבר ריק בארי, הגיב על הפרשה לאתר TMZ: "אני מרגיש נורא בשביל בני. אני בשוק. ידעתי שארין עוזבת את הבית בקרוב אבל היא היתה זו שהגישה בקשה לגט. זה הקש ששבר את גב הגמל. ברנט הולך להיות הרוס. אני לא יכול לדמיין אותו מתגבר על זה. הגירושין היו חדשות גרועות מספיק".

לונגוריה ופארקר נישאו ב-2007, אחרי גירושיה מהשחקן טיילר כריסטופר ב-2004. בני הזוג, כך נכתב, חתמו על הסכם טרום נישואין, ובתחילת דרכם כבר עלו על שרטון – דוגמנית צרפתייה טענה כי פארקר והיא ניהלו רומן. פארקר ולונגוריה הכחישו את הפרשה, אך כעת נראה כי היה מדובר בתמרור אזהרה מהבהב

לונגוריה הגיבה על כל הפרשה בטוויטר, שהפך, מסתבר, לכלי שימושי בידי סלבס לשליחת הודעות לתקשורת: "בצער רב ואחרי שבע שנים יחד, טוני ואני החלטנו להתגרש. אנחנו אוהבים אחד את השנייה מאוד ומתפללים זו לאושרו של השני".

>> בשעה טובה: ליאונרדו דיקפריו עזב את ישראל