מילה קוניס בטריינינג
שמנה?

 בשקט בשקט הוחלפה בתחילת החודש הפרזנטורית של "מיס דיור", מילה קוניס, בכוכבת "משחקי הרעב" ג'ניפר לורנס. האמנם בשקט? אז זהו שלא. הצהובון "סטאר" חשף את הסיבה לפיטורין של הכוכבת, והיא לא פחות ממקוממת.

מסתבר שבכירים ב"דיור" זועמים על קוניס על כך שהעזה להעלות במשקלה מאז ששכרו אותה לעבודה, בתקופה "ברבור שחור" הכחושה שלה. בנוסף, בחברה התפדחו מתמונות הפפראצי האחרונות של קוניס, שצולמה עם החבר אשטון קוצ'ר בבגדים לא מחמיאים.

"מאז שהחלה לצאת עם אשטון, היא כל הזמן מצולמת כשהיא לבושה זוועה", אמר מקור. "זו לא התדמית ש'דיור' רוצים לשדר. כשהם החתימו את מילה, היא היתה שדופה לגמרי. הם לא דאגו שהיא תסכים לגבולות המשקל שהם הציבו בחוזה. הם ממש מתחרטים על זה עכשיו".

המקור מוסיף: "החברה שילמה לה הון וזה מאוד מתסכל, בגלל הדרך שבה היא נראית. אנשי השיווק אפילו הציעו לספק לה מלתחה".

מסתבר ש"דיור" הם לא היחידים שמתבאסים על הגזרה החדשה של קוניס, שנבחרה ל"אישה הסקסית בעולם" לאחרונה על ידי המגזין "אסקווייר". גם קוצ'ר, שמכיר את קוניס עוד מימי "מופע שנות השבעים", מעדיף אותה דקיקה יותר.

"אשטון יצא עם המון דוגמניות, וזה סוג הגוף שהוא אוהב", הסביר מקור. "הוא ניסה לרמוז לה בעדינות, אבל היא לא מבינה את הרמז. אז הוא נאלץ לומר לה בפנים שהיא שמנה מדי. היה להם ריב קשה ומילה אמרה לו שאם יש לו בעיה עם המשקל שלה, הוא יכול לעזוב". יו גו גירל.

מילה קוניס בטריינינג
לדעתנו את מהממת