ויקטוריה בקהאם
ויקטוריה בקהאם, הילדים והמחלפות. הנישואין בסדר, השיער - לא ממש

למרות תוספות השיער, הצליחו צלמי הפפראצי לזהות ולצלם את ויקטוריה בקהאם, שנחתה בדרום צרפת לחופשה משפחתית. הבקהאמית הגיעה לשאטו הפרטי שלה ושל בעלה, דיוויד, עם שלושת ילדיהם רומיאו, קרוז וברוקלין, שם הם צפויים להיפגש עם הבקהאם אחרי שיסיים את ענייניו בייעוץ לנבחרת אנגליה במונדיאל.

פוש נתפסה בעדשות המצלמות בפעם הראשונה מאז שנפוצו השמועות על פרידה בין בני הזוג, שמועות שאותן מיהרו בני הזוג להזים. שמועות כאלה הן דבר שבשגרה, אך הפעם הן לא הגיעו ממקור אנונימי, אלא ממנכ"ל אחד ממשרדי היח"צ הגדולים, אנדרו בלוך. בלוך כתב בטוויטר שלו בתחילת השבוע על הפרידה הצפויה, ונציגיהם של בני הזוג מיד הזדעקו להכחיש.

"אני שומע ממספר מקורות שויקטוריה ודיוויד בקהאם אמורים להודיע על פרידתם בעוד מספר שעות", כתב בלוך בטוויט המקורי. מאוחר יותר הוא פרסם תיקון וכתב: "יש לי עדכון ישירות מצוות בקהאם שהשמועות על הפרידה הן "שטות מוחלטת. חדשות טובות".

בלוך הגיב ל"דיילי מייל" הבריטי על השמועות והכחשתן, ואמר: "פשוט צייצתי את מה שכולם מסביב אמרו, כשלפתע קיבלתי הודעה מחברי סיימון אוליברה (סוכנו של בקהאם) שאמר שאלה שטויות. שמחתי לתקן את טעותי, אני מקווה שלא גרמתי לבעיות כלשהן". חבוב, תסתכל על תוספות השיער של ויקטוריה, ותשפוט בעצמך.

ויקטוריה בקהאם
כמה כמה יצא אנגליה-גרמניה? השיער הפריע לי לראות | צילום:
david and vitoria דייויד וויקטוריה בקהאם
דיוויד, ויקטוריה והקארה. ימים של שקט | צילום: אימג'בנק/GettyImages

>>החברה לשעבר: "מל גיבסון הכה אותי"