יו הפנר וארוסתו (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
הפנר והאריס. שפנפנה לא מאולפת | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

לידיעת הרווקות שעדיין לא מצאו חתן: חדשות טובות, יו הפנר (85) כבר לא מאורס לחברתו קריסטל האריס (24). מייסד "פלייבוי" הודיע אתמול בטוויטר שלו כי החתונה, שהיתה אמורה להתרחש בשבת, בוטלה כיוון ש"קריסטל התחרטה".

הפנר כתב בכנות רבה לעוקביו על השתלשלות העניינים, ואמר כי למרות שאתרי רכילות כמו TMZ התעקשו שהשניים נפרדו לאחר מריבה קולנית, לא היו שום וויכוחים בסיום הקשר. "הפרידה שברה את לבי, אבל מוטב עכשיו מאשר אחרי החתונה", הוא צייץ. "כיוון שאנחנו לא מתכוונים להתחתן בשבת, קבעתי לצפות בסרט- 'תפוס את הכלה'. נראה לי הולם".

הפנר לא נשאר בודד לזמן רב – לדבריו הוא זכה לתמיכה רבה מבניו, בני 58, 55, 21 ו-19, וגם מכמה מהשפנפנות שחיו באחוזה בעבר. האקסית שלו, קים קונרד וכוכבות הריאליטי "השפנפנות של יו", ברידג'ט מרקורדט וקנדרה ווילקינסון, הגיעו להביע את תנחומיהן.

בצירוף מקרים מופלא, האריס החליטה להיפרד מיו בדיוק ביום שבו הסינגל החדש שלה יצא ב"אייטונס". הפנר הגיב גם על זה וכתב "מקווה שהוא יהיה להיט". אפשר להבין את המרירות, אבל יש גם להניח שהפלייבוי הוותיק, שכבר היה נשוי פעמיים בעבר, ימצא אהבה חדשה בקרוב מאוד. שמענו שפיפה מידלטון פנויה עכשיו.

>> איזו כוכבת הוליוודית הגדילה את הישבן?