יו הפנר וקריסטל האריס (צילום: Jim Ross, GettyImages IL)
בהצלחה, פסיכים | צילום: Jim Ross, GettyImages IL

רק לפני שנה הושפל יו הפנר קבל עם וטוויטר כשנאלץ לספר לעוקביו שארוסתו, קריסטל האריס, עזבה אותו רגע לפני החתונה. אם זה לא הספיק, באותו שבוע יצא לדוכנים גיליון "פלייבוי" שעל שערו כיכבה האריס בחלוק המפורסם של הף, והוסיפה עוד השפלה על השפלה.

אלא שמסתבר שכעת, הכל נשכח ונסלח – האריס בת ה-26 חזרה להתגורר באחוזת פלייבוי יחד עם הפנר (86), ואף אישרה זאת סופית בטוויטר בשישי האחרון. "כן, יו הפנר ואני שוב ביחד. אני שוב הבחורה מספר אחת שלו. אנחנו כל כך מאושרים. אני מקווה שזה מבהיר את כל אי ההבנות!" כתבה.

הוא עצמו הסביר כי מזכירתו הותיקה אחראית לקאמבק: "מרי אוקונור היתה זו שהחזירה את קריסטל האריס בחזרה. קריסטל היתה אומללה ואמרה זאת. מרי אמרה לקריסטל לכתוב לי, וזה מה שהיא עשתה".

הף והאריס התארסו בדצמבר 2010 והיו אמורים להתחתן ביוני 2011, אך כאמור, יומיים לפני החתונה היא עזבה אותו. הפרידה היתה מלוכלכת כצפוי, וכללה ציטוט מביך של האריס בראיון להווארד סטרן: "זה היה לוקח, כאילו, שתי שניות", אמרה על הסקס עם הפנר. "ואז התגברתי על זה פשוט. אמרתי כאילו, 'אה'. התגברתי על זה. פשוט, כאילו, הלכתי משם. הף לא מגרה אותי. מצטערת".

הפנר מצידו קרא להאריס "שקרנית" בכל הזדמנות, ואף צייץ בזמנו: "קריסטל שכנעה אותי שהיא מעריצה אותי. זה היה השקר הראשון". אנחנו שמחים לראות שלסיפור האגדה המעוות הזה יש סוף טוב, לפחות עד הפעם הבאה שקריסטל תקבל שער משלה.