אנג'לינה ג'ולי וג'וני דפ (צילום:  יחסי ציבור )
ג'וני ואנג'לינה. נראה לכם תמים? תחשבו שוב | צילום: יחסי ציבור

מאז שהפרידה בין בראד פיט ואשתו, ג'ניפר אניסטון, אנג'לינה ג'ולי הפכה בעיני רבים ל"רעה" של הוליווד. אבל כעת מסתבר שהתדמית הזאת לא הרסה רק משפחה אחת, אלא שתיים. על פי דיווחים בחו"ל, הסיבה לפרידה של ונסה פאראדי ובן זוגה ב-14 השנים האחרונות, ג'וני דפ, היא הקנאה העזה של פאראדי באנג'לינה ג'ולי, שעבדה בצמוד לדפ על "התייר" ב-2010.

"זה לא מקרי שדברים החלו להתפורר אצל ונסה וג'וני כשהוא החל לעבוד עם אנג'לינה על 'התייר'", אמר מקור ל"נשיונל אנקוויירר". "ונסה היתה משוכנעת לחלוטין שג'וני שכב עם אנג'לינה, והקנאה והחשדות שלה הרסו את הקשר שלהם בסופו של דבר".

כזכור, עוד בשלב הליהוק של הסרט התפרסם כי פאראדי התחננה בפני דפ, אבי שני ילדיה, שיוותר על הפרויקט, ואף דרשה שסצנת הסקס תיחתך מהתסריט. "ונסה היתה מלכתחילה נגד הרעיון שג'וני יעבוד עם אנג'לינה", אמר המקור. "היא האמינה בכל ליבה שאנג'לינה גנבה את בראד פיט מג'ניפר אניסטון וחשה שהיא יכולה לעשות זאת גם עם ג'וני".

גם התנגדותה של פאראדי לא עזרה: בתקופת הצילומים בונציה שהו ג'ולי ודפ יחד כל הזמן, וכשהסרט יצא הם הופיעו בפומבי בכל הפרמיירות ובטקסי הפרסים. "אנג'לינה וג'וני בילו יחד כל הזמן, וקרעו זה את זו מצחוק", הוסיף המקור. פאראדי הדירה את רגליה מטקס גלובוס הזהב הקודם ומפסטיבל קאן כדי לא להיתקל בג'ולי, דווח אז.

למרות שפאראדי הכחישה את הפרידה שלה ושל דפ, מקורות מתעקשים כי "אנג'לינה תקעה טריז ביניהם". לא נראה שג'ולי מתכוונת לעזוב בקרוב את בראד לטובת דפ, מה שאומר שונסה הקנאית זרקה את ג'וני לשוק הרווקים – הישר לזרועותיהן של מיליוני נשים ברחבי העולם.

אנג'לינה ג'ולי וג'וני דפ (צילום:  יחסי ציבור )
יש להניח שלא שמענו את המילה האחרונה מהסיפור הזה | צילום: יחסי ציבור
ג'וני דפ וונסה פרדיס (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
ונסה וג'וני בימים יפים מאלו | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL