קלי קלארקסון רזה
מצא את ההבדלים

קלי קלארקסון חוותה לא מעט עליות וירידות במשקל בעשור האחרון. כשזכתה ב"אמריקן איידול" ב-2002 היא היתה בחורה שמנמונת ומתוקה, ובשנתיים שלאחר מכן השילה לא מעט קילוגרמים ממשקלה כיאה למעמדה החדש ככוכבת פופ מצליחה. אלא שהיו-יו לא נגמר כאן וקלארקסון התקשתה לשמור על המשקל, כפי שהיה ניתן לראות בשנים האחרונות.

עכשיו היא שוב לוקחת את עצמה בידיים, והתוצאות ניכרו היטב כבר השבוע, כשהופיעה בטקס פרסי "מאצ' מיוזיק" בטורונטו לצד ג'סטין ביבר וקייטי פרי. קלארקסון (30) דגמנה את גזרתה החדשה בשמלה עם הדפס גיאומטרי ופסים שחורים ומחמיאים בצדדים, בטקס שנערך ביום ראשון האחרון.

מה הסוד שלה? קלי ירדה כמה מידות בבגדים בזכות אימוני כושר, חמישה ימים בשבוע, ותפריט "המבוסס על שליטה בכמויות". קלארקסון מתאמנת עם נורה ג'יימס, המאמנת האישית של החבר שלה, ברנדון בלקסטון, ולטענתה זה מה שעושה את ההבדל. "אני קוראת לה צ'אק נורה, כי היא כמו ג'י איי ג'יין... הכי הארד קור", היא אומרת.

למרות שמקורבים אליה טוענים כי "היא מרגישה טוב יותר בקשר לעצמה מאי פעם", לקלארקסון חשוב להבהיר כי היא מרגישה טוב עם עצמה בכל מידה שהיא. "מה שהבנתי הוא שכל עוד אני בריאה ומאושרת, זה בסדר", היא אומרת. "זו פשוט אני – קחו את זה או תעזבו את זה. ובאופן אישי, אני חושבת שאני נראית טוב!".

קלי קלארקסון רזה
היר איי אם, וואנס אגאין | צילום: splashnews
קלי קלארקסון רזה
מעיין חודדה היא המודל לחיקוי שלי | צילום: Sun Media / Splash News, Splash news
קלי קלארקסון
לא נשכח ולא נסלח | צילום: