רנה זלוויגר צנומה (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
זלוויגר. יש דברים שעדיף להסתיר | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

כולנו זוכרים איך בשנת 2001 רנה זלוויגר עלתה כעשרים קילו עבור תפקידה כברידג'יט ג'ונס השמנמנה והחמצמצה. לא עברה שנה וכבר השילה זלוויגר את המשקל העודף עבור תפקיד במחזמר עטור האוסקרים "שיקגו". מאז זלוויגר השמינה ורזתה בהתאם לתפקיד, למעשה, זה הפך להיות מעין סימן היכר שלה.

כשהגיעה השחקנית בת ה-42 לגאלה החגיגית במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק, היא הציגה את הפיגורה העדכנית והדקיקה שלה בשמלה מוזהבת לבית קרולינה הררה. אולי רנה הייתה צריכה להציץ במראה אחורית לפני שהרשתה לעצמה לחשוף לעיני המצלמות את גבה השדוף עד כאב. מה שנקרא: רק עור ועצמות.

רנה זלוויגר צנומה (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
מזווית הרבה יותר ייצוגית | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

מילא הייתה רק תמונה אחת, היינו אומרים שזה עניין של זווית צילום ותאורה, אבל כמות התמונות הלא מחמיאות של גבה המצומק לא משאירות מקום לספק, שככה הוא באמת נראה.

בנוסף, השכמות הבולטות מעידות שהגברת בהחלט עובדת קשה בחדר הכושר כדי לחזק את שריריה, אבל אם כך נראית התוצאה – אולי כדאי להרגיע ויפה אימון אחד קודם.

ואנחנו שואלים, מי הסטייליסט שייעץ לך ללבוש שמלה שמכסה הכול וחושפת רק את האיבר הכי בעייתי שלך? אולי זה הזמן להחליף את המומחה לאופנה שלך, ועל הדרך גם ממש לא יזיק לזרוק משהו לפה. על בסיס יומי. 

רנה זלוויגר צנומה (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
בחייך רנה, לא יזיק לך לאכול משהו מדי פעם | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

>> מדונה, ריהאנה או ביונסה - מי הכי משכה תשומת לב?