העבר של אנג'לינה ג'ולי לא סודי במיוחד – כולנו יודעים שבתקופת "נערה בהפרעה" ג'ולי היתה מכורה לסמים קשים, חיבבה סכינים ותמונות של גופות אדם ונמשכה למערכות יחסים אינטנסיביות במיוחד.

אבל סרטון מצמרר של ג'ולי שדלף השבוע לרשת מציג לראשונה תיעוד חי ואמיתי של התקופה האפלה בחייה – שנראית כמו סיוט ישן לעומת החיים החדשים שלה עם בראד פיט וששת ילדיהם.

סוחר הסמים של ג'ולי, פרנקלין מאייר, תיעד אותה במצלמת וידאו בדירתה במנהטן ב-1999 וכעת הדליף את הסרטון ל"נשיונל אנקוויירר". בקטע הוידאו ניתן לראות את ג'ולי משוחחת בטלפון עם אביה, השחקן ג'ון ווייט, דקות ספורות אחרי שנטלה קוקאין שמאייר סיפק לה.

עוד ב-mako סלבס:

ג'ולי נראית כחושה, עם עיניים שקועות ושורשים שחורים בשיערה המחומצן, ולא מצליחה לדבר רהוט. מהמשפטים המקוטעים שלה ניתן להבין כי השיחה עוסקת באפשרות שהקריירה שלה תיכשל והיא לא תרוויח כסף מספיק כדי לעזור לווייט – וכנראה גם לאחיה ג'יימס - לעבור לבית גדול יותר. "אני לא רוצה שזה יהרוס את מערכת היחסים שלנו", היא ממלמלת.

זו לא הפעם הראשונה שמאייר מתראיין וחושף פרטים מעברה של הלקוחה המפורסמת שלו. ב-2010 הוא סיפר למגזין "Life & Style" שנהג להגיע לדירתה של אנג'י עם אספקת סמים קשים כמה פעמים בשבוע: "היא היתה מסניפה את הקוק וההרואין מולי. לא נראה שהפריע לה שיש עוד מישהו בחדר".

ג'ולי דיברה לא פעם על עברה כמכורה לסמים קשים. בראיון ל-"60 דקות" ב-2011 היא אמרה: "עברתי תקופות כבדות ואפלות יותר ושרדתי אותן. לא מתי בגיל צעיר, אז אני בת מזל. יש אמנים אחרים שלא שרדו את הדברים שעברתי".

אנג'לינה ג'ולי
אנג'לינה ג'ולי גרסת 1999

אנג'לינה ג'ולי
עיניים שקועות ושיער מחומצן

אנג'לינה ג'ולי
דקות ספורות אחרי שהסניפה קוקאין

אנג'לינה ג'ולי
דיברה על החשש שלא תרוויח מספיק כסף

אנג'לינה ג'ולי
פחדה שתהרוס את מערכת היחסים עם המשפחה

אנג'לינה ג'ולי
לא מצליחה לדבר באופן רהוט

אנג'לינה ג'ולי
תודו שככה אתם לא רגילים לראות אותה

אנג'לינה ג'ולי
רזון חולני. מזה היא עוד לא נגמלה

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +