ליידי גאגא גראמי 2010 (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
ליידי גאגא. עכשיו, תודה לאל, הכל צבעוני ובסדר | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

אם תהיתם אילו חומרים קשים משפיעים על מוחה של ליידי גאגא כשהיא בוחרת תלבושות להופעות ובכלל, תתפלאו בוודאי לשמוע שאייקון האופנה הזאת הגיעה לשיאה דווקא לאחר שהפסיקה להשתמש בסמים קשים. הסיבה - היא בטוחה שרוחה של דודתה, שנפטרה לפני שגאגא נולדה, נכנסה בה והשפיעה עליה לטובה.

"פסקול הקוקאין שלי היה תמיד המוזיקה של "קיור". הייתי נועלת את עצמי בחדר ומקשיבה ל" Never Enough" בריפיט, בזמן שהייתי מסניפה שקיות על שקיות של קוקאין", היא מספרת. "לא הייתי מכורה עצלה. הייתי מכינה קלטות דמו והייתי שולחת אותן לכל מקום. בזמנו לא חשבתי שיש משהו לא בסדר בי, עד שחברה שאלה אותי "את עושה את זה כשאת לבד?" ועניתי לה "אההמ, כן, אני והמראה שלי...".

הליידי חשפה כי היא נשרה מבית הספר לאמנויות הבמה בגיל עשרים והתדרדרה לתוך חיים מסויטים של נרקומנית. עוד אמרה גאגא כי היא מאמינה שאם לא היתה מפסיקה בסופו של דבר להשתמש בסמים, הם היו מביאים למותה הוודאי.

"חשבתי שאני עומדת למות", אמרה גאגא. "רציתי להיות כמו האמנים שאהבתי, כמו מיק ג'אגר ואנדי וורהול – וחשבתי שהדרך היחידה לעשות זאת היא לחיות לפי סגנון החיים הזה. אך אז הבנתי שרוחה של אחותו של אבי, ג'ואן, שנפטרה בגיל 19, נכנסה בי. היא היתה משוררת וציירת – והיה לי חזון רוחני לפיו אני צריכה לסיים את העניינים שלה".

לפי הזמרת, הדודה המתה היא בת הלוויה הקרובה אליה ביותר, והיא אפילו הקדישה לה את סיבוב ההופעות שלה בשנה שעברה. "מעולם לא פגשתי אותה – אבל היא אחת הדמויות החשובות ביותר בחיי", היא אומרת. לאחרונה התפרסמו תמונות פאפרצי של סנסציית הפופ כאשר, לשם שינוי, היא לבושה כמו נערה מן היישוב, שלא לומר פרחולה, מסתובבת עם בן זוג מסתורי ואף נושאת בידיה את התינוק שלו. אז את מי אתם מעדיפים, את הליידי, או את הגאגא?

אין תמונה
גאגא. בלוק נורמלי, לשם שינוי

>>בראנג'לינה בסופרבול: נפרדים? אנחנו?