היידי קלום (צילום: Splashnews, splash news)
באושר ובעושר | צילום: Splashnews, splash news

בחודש שעבר היא עלתה לכותרות כשהצילה את בנה ואת האומנות שלו מטביעה בהוואי (וחשפה לא מעט על הדרך), וייתכן מאוד שהחוויה המטלטלת הזו גרמה להיידי קלום (39) לרצות לנצל כל רגע בחיים ולחיות את היום.

זו המסקנה המתבקשת, לפחות, לאור תמונות הפפראצי החדשות שלה ושל החבר הנוכחי (ושומר הראש לשעבר) מרטין קריסטן, שצולמו בזמן שהשניים צפו בילדיה של קלום משחקים כדורגל בברנטווד בסוף השבוע.

קלום וקריסטן נראו עונדים טבעות פשוטות וכמעט זהות על יד ימין, ולמרות שלא מדובר ביד שעליה בדרך כלל עונדים טבעות אירוסין, הם מיד הציתו שמועות על מיסוד הקשר ביניהם.

נשמע קסום, אלא שקלום עדיין לא התגרשה רשמית מסיל, בעלה לשעבר. כזכור, דוגמנית העל הגרמנייה התראיינה בינואר ל"מארי קלייר" ואמרה בראיון שהיא לא חושבת שתינשא שוב, לפחות לא בקרוב.

"רציתי לשמר את הזיכרון של החתונה שלנו בכל שנה, ומשום כך חשבתי שיהיה כיף להתחתן שוב ושוב. אבל אני לא חושבת שזה כל כך חשוב", היא הסבירה. "אני לא כועסת על כלום, אבל אני לא חושבת שאעשה זאת. אולי אם אהיה עם מישהו 15 או 20 שנה, ונתחתן כשנהיה מבוגרים פשוט בשביל הכיף שבעניין". האם היא שינתה את דעתה, או שלה ולבויפרנד יש פשוט טעם מאוד דומה בתכשיטים?

>> ובינתיים, בר חוגגת בארץ בביקיני

לרכילויות הכי מעניינות - mako בידור בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם

היידי קלום (צילום: Splashnews, splash news)
הטבעות | צילום: Splashnews, splash news