וויטני יוסטון התמונות האחרונות
ווי וויל אולווייז לאב יו | צילום:

קשה להאמין שתוצאות נתיחת גופתה של וויטני יוסטון, שנמצאה מתה בחדר המלון שלה ב"בוורלי הילטון" לפני כחודשיים, יפתיעו מישהו, ועדיין – מדובר במקרה חריג ומזעזע שלא נראה מזמן בעולם הבידור.

מחקירת מותה של וויטני עולה כי הזמרת השתמשה בסמים זמן קצר לפני שנמצאה. קוקטייל של תשעה סוגי סמים ותרופות נמצא בגופה - שרידי קוקאין, כמו גם מריחואנה, כדורים לטיפול בחרדות, כדורים להרפיית שרירים ומשככי כאבים. כפית מכוסה בקוקאין נמצאה בסוויטת המלון שלה והוסתרה על ידי העוזר שלה, שהודה במעשה בדיעבד.

וויטני התגלתה באמבטיה כשעה לאחר מותה, טמפרטורת המים היתה עדיין 33 מעלות, וחוקרי המשטרה סבורים שכשנכנסה אליה, הטמפרטורה היתה 66 מעלות. ייתכן שהיא היתה כל כך מסוממת עד שלא הבחינה עד כמה המים חמים, כיוון שנתגלו גם כוויות על גבה ורגליה ועור שנשר לתוך המים שבהם נמצאה.

על גופתה נמצאו סימנים וחבלות ישנות שנגרמו מטיפולים קוסמטיים, קטטות ואפילו נסיונות התאבדות. על פי ההשערות, יוסטון עברה הגדלת חזה וניתוחים נוספים שנועדו להסתיר את המראה המתדרדר שלה. על עורה היו גם צלקות שמרמזות על פציעה עצמית כמו חתכים וחבורות קטנות, ושנים של שימוש בקוקאין הותירו חור במחיצת האף שלה, וכן 11 שיניים תותבות בפיה. נראה שיוסטון עשתה הכל כדי לשדר עסקים כרגיל ולהיראות בריאה כלפי חוץ – הכל, חוץ מלטפל בעצמה ובהתמכרויות שלה.