רוברט פטינסון וקריסטין סטיוארט (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מודה באשמה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

פייר? לזה לא ציפינו. שעות ספורות לאחר שהתפוצצה פרשת הרומן של קריסטן סטיוארט (22) והבמאי של "שלגיה והצייד", רופרט סאנדרס (41), הודו השניים שבגדו בבני זוגם ושחררו הצהרות פומביות בהן הם מתנצלים על הכאב שגרמו.

מדובר באקט נדיר במיוחד בהוליווד, בה נהוג להשאיר את הטיפול בעניינים האישיים מאחורי הקלעים ולהסתפק בתגובות דיפלומטיות המנוסחות על ידי אנשי יחסי ציבור. הצעד הזה מפתיע בעיקר מכיוון שהוא בא מכיוונה של סטיוארט, שבמשך שנים שמרה על פרופיל נמוך בכל הקשור לחיי הפרטיים ואף הסתירה את הקשר בינה ובין רוברט פטינסון (26) זמן רב.

"אני מצטערת מעומק ליבי על הפגיעה והמבוכה שגרמתי לקרובים אליי ולכל מי שנפגע", אמרה סטיוארט בהצהרה. "חוסר שיקול הדעת הרגעי הזה סיכן את הדבר החשוב ביותר בחיי, האדם שאני הכי אוהבת ומכבדת, רוב. אני אוהבת אותו, אני אוהבת אותו, אני כל כך מצטערת".

זמן קצר אחרי ההצהרה של סטיוארט, מסר גם סאנדרס – נשוי ואב לשני ילדים קטנים – הצהרה משלו למגזין "פיפל", ובה כתב: "אני מצר מאוד על הכאב שגרמתי למשפחתי. אשתי היפיפייה וילדיי השמימיים הם כל מה שיש לי בעולם. אני אוהב אותם בכל לבי. אני מתפלל שנוכל להתגבר על זה יחד".

סאנדרס נשוי לדוגמנית והשחקנית ליברטי רוס, שהופיעה בסרט בתפקיד קטן בתור אימה של שלגיה. עם פרסום הפרשה היא צייצה בטוויטר ציטוט של מרילין מונרו: "לפעמים דברים רעים מתפרקים כדי שדברים טובים יוכלו להתגשם", ואז מחקה את החשבון שלה. האם ההתנצלות הפומבית של סטיוארט וסאנדרס תציל את מערכות היחסים שלהן? ימים – וכנראה שלא ימים רבים – יגידו.