"בבקשה תתפללו למען המשפחות והילדים, ותזכרו תמיד מה הכי חשוב בחיים. אנחנו כאן לעזור ולאהוב". כך כתבה היום הזמרת סלינה גומז בעמוד האינסטגרם שלה.

לפוסט המדובר היא צירפה תמונה עם הכיתוב "זה עניין של אנושיות, תתפללו למען עזה". לגומז יש למעלה מ-11 מיליון עוקבים באינסטגרם ומיד החל ויכוח סוער סביב הפוסט בין תומכים ישראלים לפלסטינים.

לצד לא מעט תגובות בוטות בעברית, נכתבו לא מעט תגובות מצד יהודים ברחבי העולם שקראו לה להגיע לישראל ולראות כיצד חיים ערים שלמות תחת אש כבר 14 שנה.

עוד ב-mako סלבס:

איך ייראה הילד של נינט טייב?

"איבדת מיליון מעריצים יהודים", כתבה אחת הגולשות, "אם רק היית יודעת שכל העניין התחיל כשחמאס רצח שלושה ישראלים אולי היית מתנהגת אחרת, איכזבת אותנו".

גולש אחר הוסיף, "את כנראה רואה כל היום סי.אן.אן. ולכן דעתך השתבשה, הפלסטינים לא רוצים את ישראל לידה ויורים עליה טילים בלי הפסקה למעלה מעשור".

אין תמונה
הפוסט שעורר את הסערה

הגולשים הפרו פלסטינים לא נשארו חייבים וניסו לחזק את הזמרת, שנאלצה לראות איך הפוסט שלה הפך למדובר ביותר ברשת עם כ-70 אלף תגובות בתוך שעות ספורות.

כשהבינה שזאת אולי הייתה טעות מצידה לנקוט עמדה בנושא הטעון, היא העלתה אחרי 5 שעות פוסט נוסף בו כתבה "למען הסר ספק, אני לא בוחרת צד ומתפללת לשלום עבור כולם".

בכך מצטרפת גומז לסלבס נוספים שהביעו את עמדתם בשבוע האחרון סביב הסכסוך במזרח התיכון ובראשם מדונה וריהאנה, שצייצו בתחילה למען תושבי עזה ובהמשך, לאחר מחאות מצד גולשים פרו-ישראלים, תיקנו עצמן וצייצו גם למען ישראל.

אין תמונה
הניסיון לתקן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +