בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
יו מיי קיס דה בריידוש | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מאז ההכרזה על האירוסין המיוחלים, כל העולם עסוק בלנחש כיצד תיראה חתונתם של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. ה"ניו יורק דיילי ניוז" פנה לשניים מעורכי הבידור המובילים בהוליווד בשאלה הזו, וקיבל תשובות מעניינות מאוד.

"זו באמת חתונה לאומית", אמר סטיבן גלוויי מ"דה הוליווד ריפורטר". "זו המקבילה האמריקנית לחתונה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון. זהו האירוע התקשורתי של המאה החדשה". גלוויי מתייחס גם לעדותו של מעצב התכשיטים רוברט פרוקופ, אשר סיפר שעבד עם פיט במשך שנה על עיצוב הטבעת של אנג'לינה: "טבעת האירוסין הבולטת הזו נותנת לעולם אזהרה. היא אומרת 'תתכוננו'".

אבל בראדלי ג'ייקובס, עורך ראשי ב-"Us Weekly", דווקא לא מסכים עם הקביעה הזו. לדעתו, בני הזוג שחיים בשלום עם צלמי הפפראצי בדרך כלל, יעדיפו חתונה שקטה וצנועה, עם מוזמנים קרובים בלבד.

"אני לא חושב שתראו שם תופים ומחולות", הוא אומר. "זו בהחלט לא הולכת להיות חתונה סטייל קים קרדשיאן. זה הולך להיות מאוד מעודן. אבל אנחנו לא ננוח עד שנראה מתי, איפה, מה ומי אמור להיות שם".

השאלה "מי הולך להיות שם" היא שאלה מעניינת לא פחות מ"מה הכלה תלבש". לבני הזוג אין הרבה חברים קרובים, ומלבד עשרות ילדיהם הביולוגיים והמאומצים, לא ברור מי ממפורסמי הוליווד יגיע לחתונתם. יש להניח שנראה שם את ג'ורג' קלוני, שאולי אפילו יתפקד כשושבין, ואת ג'ונה היל, הקולגה של פיט מ"מאניבול", אבל אין לדעת. לא ברור גם אם אביה המנוכר של ג'ולי, השחקן ג'ון ווייט, ימסור את הכלה בחופה.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
קולולושז | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

"זו הולכת להיות מפת דרכים לחיים הפרטיים שלהם", אומר גלוויי. "זה כמו קרימינולוגיה. אנחנו נוכל ללמוד כל מיני דברים עליהם מהחתונה הזו". זה, כמובן, אם השניים לא יחליטו לברוח ולהינשא בחשאי – דבר לא כל כך פשוט כשיש שישה ילדים במושב האחורי.

חתונה קטנה, לדברי גלוויי, לא תהיה גם עניין כלכלי במיוחד עבורם: "כל מעצב בעולם רודף אחרי אנג'לינה כדי לעצב לה את השמלה. זה קידום ששווה מיליוני דולרים", הוא מסביר. "זה ייצור תעשייה קטנה. הכסף שתזרים החתונה הזו לשניהם ולאנשים אחרים במישרין או בעקיפין, יעלה על כל מה שהשניים הללו הרוויחו במהלך הקריירה שלהם. אנחנו מדברים על שתי אימפריות שנפגשות".

ומה כן אפשר לקבוע בוודאות? שמדורי הרכילות לא יפסיקו לעסוק בחתונה הזו, כמובן. גלוויי מתנבא: "מעכשיו ועד שהחתונה הזו תתקיים, יצוצו לפחות תריסר כתבות על כך שהם ביטלו אותה".