מדונה וציפי לבני 3 (צילום: אורי אליהו)
הנשיקה. עם בריטני היה יותר לוהט | צילום: אורי אליהו

סמוך לשעה 21:00 הערב יצאו מדונה ובן זוגה חזוס לוז לפגישה מיוחדת עם יו"ר האופוזיציה, חברת הכנסת ציפי לבני ובעלה נפתלי שפיצר. המפגש, שתואם מבעוד מועד, נערך במסעדת סטפן בראון ברחוב אלנבי בתל אביב, ובאופן ספציפי יותר - בחדר האירוח הפרטי של המסעדה. 

אחרי שנשנשו ממיטב המנות הראשונות של המסעדה הזמינה מדונה סטייק סלמון, לבני העדיפה רביולי וחזוס הראה גבריות וירד על סטייק אנטריקוט. במהלך הארוחה, שנמשכה כשעה וחצי, הזמינה מלכת הפופ את לבני ואת בעלה להיות אורחי כבוד באחת משתי הופעותיה. בסיומה של הפגישה, כשהכוכבת ויו"ר קדימה יצאו מהכניסה הראשית של המסעדה, דיגמנו השתיים חיוכים והזמרת נפרדה מלבני בנשיקה חמימה, מה שכצפוי חולל היסטריה בקרב הצלמים שהמתינו מחוץ למקום.

לאחר שאמש, כבר ביום הראשון לשהותם בארץ, יצאו הזמרת ובן זוגה לביקור לילי בכותל, את יומה השני בארץ העבירה מלכת הפופ בסוויטה הנשיאותית בקומה החמישית של מלון דן תל אביב, כשהיא עסוקה בעיקר בלימודי קבלה עם הרב מיכאל ברג הרב איתן ירדני מהמרכז לקבלה. 

לוז, לעומת זאת, ניצל את הזמן לסיור בירושלים ואילו הילדים הסתובבו ברחבי תל-אביב בליווי מטפלים ומאבטחים. אם להאמין למקורבים, אגב, הזאטוטים נהנים ומרוצים מאוד מהעיר הגדולה. 

במקביל, נמשכות ההכנות לשתי הופעות הענק בפארק הירקון. במסיבת העיתונאים, שהתקיימה היום אחר הצהריים למרגלות במת הענק בפארק, סיפר מנהל ההפקה כריס לאמב שמחר צפויה הזמרת לערוך סאונד צ'ק. ביום שישי, רגע לפני סיום הביקור, עתידה מדונה להיפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

מדונה וציפי לבני 2 (צילום: אורי אליהו)
מדונה ולבני, אלנבי שיק | צילום: אורי אליהו
מדונה וציפי לבני (צילום: אורי אליהו)
לכי לישון, יש הופעה מחר. חזוס תומך מאחור | צילום: אורי אליהו
מדונה וציפי לבני 4 (צילום: אורי אליהו)
יאללה לביבי | צילום: אורי אליהו
מדונה פפראצי באוטו 3 (צילום: אלעד דיין)
המלכה וחזוס בדרכם לפגוש את היו"רית | צילום: אלעד דיין
מדונה פפראצי באוטו 2 (צילום: אלעד דיין)
הלו, לא לדחוף, אני מדונה כאילו! | צילום: אלעד דיין