תמונות עירום של ריהאנה

ריהאנה ממשיכה לעורר שערוריות: אחרי פרשת הריב האלים בינה ובין בן זוגה כריס בראון, ואחרי שביטלה במפתיע בשבוע שעבר הופעה מול 25 אלף איש בדובאי בטענה ש"זה אינו עיתוי מתאים להופעות", מתמודדת הזמרת עם סקנדל חדש: המגזין הבריטי "הסאן" מפרסם הבוקר שש תמונות עירום שדלפו לאינטרנט ובמרכזן אישה הדומה במפתיע לזמרת.

אין אישור רשמי כי מדובר בריהאנה, היות והאישה בצילומים הנציחה את עצמה מול הראי ורק בשתי תמונות ניתן להבחין בתווי פנים מאחורי המצלמה. עם זאת, אין הרבה מקום לספק באשר לזהותה, היות ובאחת התמונות נראית בברור כתובת על הראי בה נאמר: "אני אוהב אותך, רובין. מתגעגע אלייך". רובין מסתבר, הוא שמה האמיתי של ריהאנה.

הסברה היא שהזמרת, עוד לפני פרוץ הריב הקשה עם בן זוגה כריס בראון, פצחה בסשן צילומי עירום להנאתה ושלחה לו את התוצאות במייל. לא ברור אם מדובר בסוג של נקמה מצד בראון בזוגתו לשעבר והאם הוא האחראי להעלאת התמונות לאינטרנט, או שהאקרים פרצו לתאי הדואר של ריהאנה ובראון וגילו שם את התמונות.

החודש כזכור יפתח משפטו של בראון בעוון תקיפה בנסיבות חמורות ואיום ברצח, אחרי שהכה את ריהאנה וגרם לה חבלות חמורות בפניה במהלך ריב שפרץ ביניהם יום לפני טקס חלוקת פרסי הגראמי האחרון. בעקבות התקרית ניסו השניים לשקם את היחסים ביניהם וריהאנה אף ניסתה לבטל את התלונה שהגישה, אך התובע המחוזי של לוס אנג'לס החליט להמשיך בתביעה באופן עצמאי. בימים אלה מסרבים ריהאנה וכריס בראון להגיב על טיב היחסים ביניהם, אך הסברה בקרב מקורביהם היא שהשניים נפרדו סופית.