הקעקוע של ריהאנה
אאוץ'! | צילום: twitter, טוויטר

מתברר שהתספורת הקצוצה החדשה של ריהאנה לא הייתה הדבר היחיד שהזמרת שינתה. אמש שיתפה ריהאנה באינסטגרם תמונה של הקעקוע החדש והגדול שלה, שממוקם מתחת לחזה. 

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

בתמונה, שבה מסתירה ריהאנה את שדיה בידה, אפשר לראות כי מדובר בקעקוע של האלה המצרית איזיס, עם כנפיים פרושות במיקום אסטרטגי במיוחד.

"האלה איזיס – אשה שלמה – מודל לדורות הבאים", כתבה ריהאנה. "סבתא דולי, תמיד בתוך ליבי ומעליו". סבתה של ריהאנה, כזכור, נפטרה לפני כחודשיים בתום מאבק ארוך בסרטן. זוהי כנראה הגרסה של נכדתה להדלקת נר נשמה. אגב, מדובר ככל הנראה בקעקוע ה-18 של ריהאנה, אבל מי סופר.

הכוכבת צולמה כבר אתמול כשהיא יוצאת ממכון קעקועים בסוהו בלונדון, וחשפה את בטנה השטוחה ואת התחבושת על הקעקוע החדש. אבל לא כולם אהבו את התספורת החדשה: מנחה הטלוויזיה פירס מורגן כתב לה בטוויטר "אני חושב שריהאנה צריכה לגדל את השיער שלה חזרה. מהר", ואילו הזמרת הגיבה בפאסון האופייני לה: "תגדל זין... מהר!!!".

ריהאנה עוררה תגובות רבות כשנישקה את האקס האלים שלה, כריס בראון, למרגלות הבמה בטקס פרסי ה-MTV, שנערך בסוף השבוע. הזמרת לא השאירה את עוקביה בטוויטר במתח, וצייצה בהמשך הערב את גיבוב המחשבות הבא: "ליפסטיק אדום. עלי כותרת של ורד. שברון לב... הייתי המרילין מונרו שלו... עיניים חומות... טוקסידו... מכוניות מהירות... ג'יימס דין בקטנה". עבור מי שלא הצליח לקרוא בין השורות, ריהאנה הוסיפה: "מהי אהבה בלי טרגדיה?". ואנחנו שואלים: מהי ריהאנה, אם לא דרמה קווין?

ריהאנה עם שמלה לבנה
לא אוהבים את התספורת? לכו תגדלו ז*ן | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL
ריהאנה וכריס בראון
מהי אהבה בלי טרגדיה?