אלק בולדווין מסתתר
קיבל קריזה

לא, זה לא פרק של "רוק 30", אם כי הסצינה הזו בהחלט נראית כמו פרי מוחה הקודח של טינה פיי. מתחת לסדין הזה מסתתר לא אחר מאשר אלק בולדווין (54), שבניסיון להסתתר מצלמי הפפראצי שעוקבים אחריו, החליט ללכת על פתרון מקורי ומלחיץ כאחד. או זה, או שהוא מצטרף לקו קלוקס קלאן.

אם גם אתם תוהים מדוע בולדווין הביא עימו סדין מלכתחילה, נראה שהתשובה טמונה בתקרית בה היה מעורב עוד באותו בוקר. על פי דיווחיו של צלם פפראצי מה"ניו יורק דיילי ניוז", בולדווין תקף אותו וחבט בו באגרופו, בזמן שניסה לצלם אותו יוצא מבניין העירייה בדרכו עם ארוסתו, הילריה תומאס (28), להביא את רשיון הנישואין שלהם.

"הוא רדף אחריי, התחיל לדחוף ולהכות אותי, וחבט בי ישר בסנטר", טען הצלם. בולדווין, מצידו, התגונן בטוויטר וכתב: "'צלם' כמעט פגע בי בפרצף עם המצלמה שלו הבוקר. צריך להטביע את כל צלמי הפפראצי". מאוחר יותר הוסיף: "עצוב מה שקורה עם הצהובונים – הם מנסים להתגרות בך כך שתרביץ להם, וכשזה לא קורה הם אומרים שזה קרה בכל מקרה. אף אחד לא הרביץ לאף אחד".

זו לא הפעם הראשונה שבה בולדווין עולה לכותרות בזכות מזגו החם – בעבר התפרסמה הודעה זועמת שהשאיר על המשיבון של בתו הצעירה, ולאחרונה הוא אף הורד ממטוס לאחר שסירב לכבות את האייפד שלו באמצע משחק. בהתחשב בעברו, נראה לנו שעדיף לכולם שיישאר מתחת לסדין.

אלק בולדווין מסתתר (צילום: noon)
בו! תודי שנבהלת | צילום: noon
אלק בולדווין מסתתר (צילום: noon)
אני אנמנם לי פה עד שתלכו | צילום: noon