אופרה ווינפרי מזיעה מנגבת את הפנים (צילום: Mike Simons, GettyImages IL)
אופרה ווינפרי. חם, חם כאן בפנים | צילום: Mike Simons, GettyImages IL

איתן פוקס לא לבד: מסתבר שגם בארה"ב יש אנשים שקשה להם עם סלבריטאים בארון. אחת השאלות הותיקות שמעסיקות את אמריקה, למשל, היא האם אופרה ווינפרי לסבית. ולמרות שהיא מכחישה בתוקף, שמועות רבות טענו בעבר שהיחסים בין אופרה לגייל קינג, החברה הטובה עליה מדברת אופרה בכל הזדמנות בתכנית האירוח שלה, הם הרבה מעבר לידידות. כעת אומרת מנחת הטוק-שואו והלסבית המוצהרת רוזי או'דונל שכן, יש משהו רומנטי בין השתיים.

בראיון לתוכנית הרדיו של המגיש השערורייתי הווארד שטרן, או'דונל סיפקה את הציטוט הבא: "אני חושבת שאופרה לא התחתנה מעולם, והיא קרובה באופן מאוד חריג לגייל. אני לא יודעת אם הן בהכרח עושות אחת את השנייה, אבל אני חושבת שמבחינה רגשית, הן מקבילות לזוג לסבי. הן עשו רוד-טריפ יחד, זה הדבר הכי לסבי שיש, ואני לא מתכוונת לזה כעלבון. אם אתה שואל אותי - הן בזוגיות".

גייל קינג התראיינה פעמים רבות בעבר על הנושא, וטענה כי "אם היינו לסביות, היינו אומרות לכם. לא שיש משהו רע בזה, אבל זה פשוט לא נכון. גם ככה קשה להשיג דייט לשישי בערב, אז השמועה הזאת היא משהו שבהחלט חשוב לי להזים".

רוזי אודונל (צילום: George De Sota, GettyImages IL)
רוזי או'דונל. אם אני יצאתי, למה אופרה לא? | צילום: George De Sota, GettyImages IL

אופרה עצמה היתה קצת פחות עדינה מידידתה. מקורבים למנחה טוענים כי ווינפרי הוטרדה מהערותיה של או'דונל, ואף שיגרה כלפיה אזהרה אחרונה בלשון תקיפה מאוד, בנוסח "שבי בשקט ותפסיקי עם זה".

 אופרה אמנם מנהלת מערכת יחסים מוצהרת עם גבר בשם סטדמן גרהאם למעלה מעשרים שנה, אך לאחרונה נשמעו קולות שטענו שהשניים נפרדו. שמועות אלה הופרכו, לכאורה, בראיון ל"שיקגו סאן-טיימס", בו הצהיר גרהאם על אהבתו לאופרה וסיפר עד כמה מערכת היחסים בין השניים יציבה. למי אתם מאמינים - לבחורה שמסוגלת לחיות עם גבר עשרים שנה בלי טבעת, או לגיידאר המפותח של לסבית קולנית במיוחד?

אנג'לינה ג'ולי החלה בהליכי אימוץ של ילדה מסוריה. בראד לא מרוצה