אין תמונה
אלן. חושבת על ילדים

לא רבים האמינו ללילי אלן כשהיא הצהירה שהיא פורשת מעולם המוזיקה לטובה כיוונים חדשים אבל עכשיו מתברר שהיא באמת התכוונה לזה. הזמרת הבריטית הצעירה החליטה להראות לכולם שהיא רצינית ובקרוב תוכלו לצפות בה ובחיים החדשים שלה בדוקו-ריאליטי שיתעד כל רגע בחייה.

התוכנית החדשה אמורה לעקוב אחרי אלן בכל צעד ושעל בדרך לפתיחת חנות בגדי מעצבים יחד עם אחותה. מלבד הקשיים והדרמות שילוו את לילי בחנות, שתיקרא "לוסי בתחפושת", המצלמות יתעדו את הזמרת בחייה האישיים והמקצועיים, כמו למשל את התוכניות שלה להשיק חברת תקליטים משלה.

 זאת לא הפעם הראשונה שאלן תעמוד מול מצלמות בתוכנית משלה. לפני כשנה היא צילמה תוכניות ראיונות בשם "לילי וחברים" שעלתה בערוץ BBC3 הבריטי, אך ירדה מהמסכים לאחר שספגה ביקורות גרועות.

אין תמונה
קולקציית התכשיטים של לילי אלן

אלן מקפידה להבהיר שהיא לא פורשת לגמרי מתעשיית המוזיקה, אלא בוחרת לשנות את סגנון חייה, במטרה להביא תינוק לעולם. "אנשים כבר לא קונים מוזיקה יותר, הם מורידים אותה בחינם", מסבירה אלן. "מה שמכניס לך כסף הוא סיבובי הופעות – ואני לא ממש רוצה להתחייב להיות בדרכים בשלוש השנים הבאות. יש לי חבר ויש לי בית, ואני רוצה להביא ילדים לעולם בקרוב, כך שזה לא בדיוק תואם את התוכניות שלי".

אנחנו לא רגילים לזמרים מצליחים שפורשים בשיא כדי לככב בריאליטי, אצלנו הם בדרך כלל מגיעים לטלוויזיה אחרי שהקריירה שלהם כבר מדשדשת, אבל מגניב.

לילי אלן אוברול (צילום: Jim Dyson, GettyImages IL)
אלן. גברת תשומת לב | צילום: Jim Dyson, GettyImages IL

>> רוני סופרסטאר מתחתנת