וויטני יוסטון (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

החדשות על מותה של וויטני יוסטון הגיעו לבעלה לשעבר, בובי בראון (43), זמן קצר לפני הופעה עם להקתו "ניו אדישן" במיסיסיפי. בראון, כך מדווחים מקורות, התמוטט בבכי מאחורי הקלעים בזמן מופע החימום, וסירב לעלות לבמה לשיר את השיר הראשון עם הלהקה.

לבסוף, הוא עלה לקול תשואות הקהל, ואחרי שני שירים צעק "אני אוהב אותך וויטני!" והפריח נשיקה לשמיים, כשדמעות בעיניו. בזמן ביצוע הבלדה "Tenderoni", פרץ בראון בבכי על הבמה. בעודו בוכה, ביקש מהקהל לשיר את מילות השיר במקומו.

יוסטון ובראון היו נשואים מ-1992 עד 2007, נישואין שנראו בתחילה מאושרים, אך עד מהרה התברר כי השניים משתמשים בסמים קשים ומנהלים מריבות אלימות, שהסתיימו לא פעם בפציעתה של יוסטון. לשניים יש בת משותפת, בובי כריסטינה.

מותה של וויטני היכה בתדהמה את עולם המוזיקה, שאמור לחגוג הערב בטקס פרסי הגראמי. מפיקי הטקס כבר הודיעו כי ג'ניפר הדסון תבצע מחווה מינורית לזמרת המנוחה, אך יש להניח שרבים מהכוכבים יבחרו למסור דברי תנחומים ואבל על השטיח האדום.

אין תמונה
בראון, יוסטון ובתם. בקושי הצליח לעלות על הבמה

חלקם הגדול, כצפוי, כבר צייץ בטוויטר עם היוודע דבר מותה של יוסטון. מריה קארי, ששיתפה פעולה עם הזמרת ב-1998 בביצוע השיר "When You Believe", כתבה: "אני שבורת לב ודומעת בשל החדשות המזעזעות על מותה של חברתי, מיס וויטני יוסטון האחת והיחידה. תנחומיי הכנים למשפחתה ולכל מיליוני המעריצים ברחבי העולם. היא לעולם לא תישכח כאחד הקולות הגדולים ביותר שאי פעם חיו על פני האדמה".

כריסטינה אגילרה פרסמה אף היא טוויט בנושא: "איבדנו עוד אגדה. אהבה ותפילות למשפחתה של וויטני. היא תחסר". קייטי פרי כתבה: "כל כך נורא. תמיד נאהב אותך, וויטני", ואילו ריהאנה הסתפקה ב"אין מילים. רק דמעות".

"כרגע שמעתי את החדשות", כתב ג'סטין ביבר. "פשוט מטורף. אחד הקולות הגדולים ביותר הלך לעולמו. נוחי על משכבך בשלום, וויטני יוסטון. אני מתפלל למען חבריה ומשפחתה".

וויטני יוסטון ומריה קארי (צילום: Getty Images, GettyImages IL)
קארי עם יוסטון בשנות ה-90. דומעת בשל החדשות המזעזעות | צילום: Getty Images, GettyImages IL

פאולה עבדול הצטרפה למתאבלים: "אני הרוסה. אני לגמרי הרוסה מהחדשות על וויטני יוסטון. איזה אבדן טראגי, כל כך טראגי". גם ג'סיקה סימפסון חלקה את הקשר שלה לזמרת הגדולה: "מצאתי את הקול שלי במוזיקה של וויטני יוסטון. היום איבדתי את האלילה שלי".

וכמובן, גם קים קרדשיאן לא פספסה הזדמנות להגיב וצייצה: "רק עכשיו שמעתי את החדשות על פטירתה של וויטני יוסטון. אני מתפללת למען בתה והקרובים אליה. תמיד נאהב אותך, וויטני".

ג'סטין ביבר בהופעה בחול 1 (צילום: Matt Kent, GettyImages IL)
ביבר. אחד הקולות הגדולים ביותר הלך לעולמו | צילום: Matt Kent, GettyImages IL