ריהאנה וכריס בראון (צילום: Scott Gries, GettyImages IL)
רק בלי אלימות הפעם | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

ריהאנה חיה בעבר. זה לא אנחנו אמרנו, אלה מדורי הרכילות שמתעקשים לקמבק אותה עם אחד מהאקסים שלה – כריס בראון או דרייק. מקורות טענו כי הזמרת הזמינה את דרייק לשיט רומנטי ביאכטה, מה שכנראה לא ממש יצא לפועל, אך במקביל טוען מקור אחר – שנשמע די אמין – שהיא וכריס בראון יצאו לדייט סודי ביום שישי האחרון.

המקור, שהקפיד על שפת רחוב סטייל בראון וריהאנה, סיפר לאתר "HollywoodLife.com " כי "כריס וריהאנה נפגשו בסתר בליל שישי", והוסיף: "זה היה מאוד חשאי ובפרופיל נמוך".

"הם בילו 30 או 45 דקות ביחד ופשוט דיברו לבד, רק שניהם. לא היה אף אחד בסביבה, הם רצו קצת פרטיות. הם לא רצו שאף אחד יעקוב אחריהם או משהו כזה", אמר המקור, שככל הנראה שייך לפמלייתו של בראון.

"אני יודע שכריס החליף מכוניות, ונסענו עד לברבנק המחורבנת. כנראה שהם חשבו שבוואלי אף אחד לא יראה אותם", הוא מסביר. "זה לא היה מועדון לילה או משהו כזה. זה היה מקום קטן שאני אפילו לא יכול לנקוב בשמו, כי רק קומץ אנשים מכיר אותו".

"כמה מאיתנו בילינו מחוץ למקום הקטנטן והמסריח הזה רק למקרה שאיזו ציפור תחליט לעוף ליד. הם לא רצו לקחת סיכונים. אני יודע שהוא שתה דרינק אחד איתה אבל זה כל מה שאני באמת יודע. אני לא יודע על מה הם דיברו אבל אני מניח שהם פשוט רצו להיפגש יחד בפרופיל נמוך בלי כל הדרמה". לנו זה נשמע די אמין, מלבד העובדה שבראון עדיין יוצא עם החברה קארוצ'ה טראן. אז מה קורה בין השניים? שמישהו כבר ייתן להם סדרת ריאליטי.

אין תמונה
תזכורת לרומן הקודם