האם האובססיה של קים לסלפיז הורסת לה את החיים?

הכל התחיל בהישג המרעיש של קים קרדשיאן - היקף המותניים שלה הוא הקטן ביותר שהיה אי פעם - 61 ס״מ. מכיוון שקימוש עובדת קשה על הגוף היא כמובן חגגה את ההישג באינסטוש עם המון סלפיז ומעט בגדים. אחרי שהעוקבים שלה זעמו על תמונה שהעלתה בגב חשוף שצילמה נורת׳ הקטנה, החלו להתרוצץ שמועות שאובססיית הגוף של קים פוגעת בנישואים שלה לקניה ווסט, ושהוא חשב שהתינוק החדש ירגיע אותה, אבל המצב רק החמיר. בשנה האחרונה קניה עבר דווקא תהליך הפוך ונחשף פחות לציבור, מה שככל הנראה הופך את הרעב של אשתו למצלמה למעצבן במיוחד עבורו.

Forgot to post this last night

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

בלה חדיד יכולה לחזור לישון בשקט (ולא רק בגלל שסלינה והוויקנד כבר לא)

מכירות את זה שאתן דוגמניות לוהטות ויש לכן סטוקר מפחיד? לא? אז בלה חדיד כן. כמו נשים אחרות במעמדה, גם היא סבלה מגבר קריפ שהחליט שהם צריכים להיות ביחד ונקט באמצעים מאיימים. לאחר שהמאבטחים של בלה זיהו שהחשוד העלה תמונה מחוץ לדירה של חדיד, הם יצרו קשר עם המשטרה והסטוקר בן ה-37 נעצר.

@diorhomme show by @kris_van_assche seriously stunned to see your work move in real life Kris. thank you for having me, big big honor

A post shared by (@bellahadid) on

רוברט וקריסטן שוב ביחד?

מעריצי סרטי ״דמדומים״ הגיעו השבוע לאורגזמה נפשית קולקטיבית כשרוברט פטינסון וקריסטן סטוארט, שנפרדו לאחר שהיא בגדה בו, נצפו יחד בבר. נזכיר שפטינסון הוא רווק טרי לאחר שפירק את אירוסיו עם FKA Twigs ועל פי השמועות בימים אלה יוצא/מפלרטט עם כמה נשים במקביל, כולל קייטי פרי ואמה ווטסון. סטוארט, לעומת זאת, מתחזקת זוגיות רותחת עם הדוגמנית סטלה מקסוול, כך שמסתמן שהמעריצים יאלצו להמשיך ולפנטז.

So apparently ex lovers #KristenStewart and #RobertPattinson were spotted hanging out at a low key bar in #LA and #Robsten fans are freaking out! #Twilight #YoungLove #Hollywood

A post shared by Weekend Magazine (@weekendmagazine) on

מי האבא של סטורמי?

לא חשבתם שהלידה של קיילי ג׳נר תעבור בלי איזו שערורייה מסביבה, נכון? מתברר שכשהאקס המיתולוגי טיגה ראה תמונות של סטורמי, הוא החליט שהילדה דומה לו, ומנסה לדרוש דרך עורכי דינו שקיילי תערוך בדיקת אבהות כדי להכריע אם היא הבת שלו או של טראביס סקוט. סקוט, אגב, הוא ככל הנראה אבא למופת ולמרות שקיילי העלתה השבוע תמונת ולנטיין לבדה ומבלי להזכיר אותו, מקורבים לזוג מספרים שהוא מתאמץ מאוד להראות לה שהוא אב מצטיין ואפילו נרשם לשיעורי בישול. כמה חמוד.

stormi webster

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

כולן בהריון, אבל רק אולי

אם להאמין לשמועות - קמרון דיאז וקרדי בי מצפות לילדים. קמרון מנסה כבר כמה שנים להיכנס להריון בטיפולי הפריה עם בן הזוג בנג׳י מאדן, ואתרי הרכילות מספרים שעכשיו זה סוף סוף קורה. עוד בשמועות העוברים - זוג ההיפ הופ קרדי בי ואופסט. השמועה טרם אומתה אבל קרדי בי רק הציתה אותה כשהגיעה לשבוע האופנה ניו יורק בשמלה עם סרט גדול שמכסה את הבטן.

בלייק לייבלי במעוף עצמי

מי שבעיקר מוכרת כסרינה מ״אחת שיודעת״ אמנם נראית כלפי חוץ כמו הכוכבת הכי גנרית ומשעממת בעולם שמקדישה את רוב זמנה הפנוי לגידול הילדים, אבל האמת היא שברשתות החברתיות היא מתגלה כאישה שנונה עם המון הומור עצמי, מסוגת כריסי טיגן (אבל לא משתווה אליה, כי בואו). השבוע היא עפה על הגזרה המחודשת שלה והעלתה תמונה לוהטת יחד עם המאמן שלה, בה היא משוויצה שירדה את כל משקל ההריון. זה מרשים במיוחד מכיוון שלפני ההריונות, לייבלי סיפרה בכל ראיון אפשרי שהיא בכלל לא מתאמנת והגזרה המושלמת שלה טבעית. שמחנו לדעת שגם כוכבות צריכות להזיע לפעמים.

וגם קייט אפטון, אבל מסלע

קייט אפטון הוכיחה לנו השבוע שדוגמנות זו עבודה מלחיצה, כשגל ענק העיף אותה מסלע בזמן שהיא טופלס ומצטלמת לגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד. לכל האיברים המדהימים שלה שלום.

So excited and grateful to be part of #SISwim 2018! Thanks @si_swimsuit and @mj_day for another amazing year!

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

>> הלסי עברה את תקלת המלתחה החמורה ביותר