View this post on Instagram

A post shared by Brad Pitt (@bradpittoffcial) on

אלה לא אנחנו, זה הוא

עם כמה שאנחנו נהנים להתרפק על ספקולציות הקאמבק של בראד פיט וג'ניפר אניסטון, המציאות היא כנראה קצת פחות נוסטלגית ותמימה, וגם אם בראד וג'ן אכן נהנים מהנוסטלגיה הזאת קצת בעצמם - זו ודאי אינה זוגיות רשמית. למעשה, מציינים בדאגה מקורבים לכוכב, בראד לא באמת יצא עם אף אחת כבר שלוש שנים, מאז שנפרד מאנג'לינה.

"הוא בטח לא מביא אף אחת לבית שחלק עם אנג'י והילדים", מדליף המקור של HollywoodLife, "והוא רחוק מלהתאהב שוב". סורי בנות, אבל החתיך הנצחי הזה, איך נאמר, מעדיף שתישארו ידידים. "הוא חבר של הרבה נשים בתוך ומחוץ לתעשייה, ונהנה מהרבה מערכות יחסים אפלטוניות, כולל לינה דנהאם - שהיא רק חברה ולא יותר", ציין המקורב בלי שאף אחד שאל, אבל כנראה בעקבות הידיעה על כך שפיט בילה עם דנהאם את יום הולדתה האחרון. בהתחשב באיך שהתחילו כל השמועות על אניסטון, אולי זה התחביב המגונה שלו בעצם.

View this post on Instagram

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on

ייעוץ הורי

בזמן שבראד פיט משתעשע לו בחיי הרווקות, גברים אחרים דווקא מגלים את קסם המשפחה והילדים. כן, אנחנו מסתכלים עליך, האריל'ה. הנסיך המתוק לא עוצר לרגע עם רצף התגובות החמודות שלו לעובדה שנולד לו בן, ואחרי שהשבוע ביקר בבית חולים לילדים וקרן מאושר כשקיבל במתנה דובי ענק ופרוותי לארצ'י הקטן, הוא גם שוחח בפתיחות עם אחת האימהות במחלקה.

איימי סקולארד, שהחזיקה את בתה בת העשרה שבועות, סיפרה לכלי התקשורת כי הנסיך שאל אותה אם בתה "כבר עברה את השלב שבו הם זועפים כל הזמן", והיא מיהרה להרגיע אותו שזה אכן עובר. "לאחר מכן הוא אמר כי הוא מתרגל להורות, ושארצ'י השתלב מיד במשפחה. הוא אמר שהוא כבר לא יכול לדמיין את החיים בלעדיו". אווווו, גם אנחנו!

View this post on Instagram

A post shared by The House Of Sussex (@harry_meghan_updates) on

צעד צעד

אנחנו יודעים שאף פעם לא באמת נמאס לכם מתינוקות מלכותיים, אז עכשיו כשמיצינו את כל מה שאפשר לחדש בגזרת בייבי ארצ'י - נעבור לחדשות הנסיך לואי. אלייך, קייט. "אוי, הוא שומר אותנו ערניים", סיפרה הדוכסית מקיימברידג' לכמה מעריצים בביקור רשמי השבוע. "באחד הימים הסתובבתי, ופתאום הוא היה על ראש המגלשה. לא היה לי מושג!". אנחנו אמורים להבין מזה שהנסיך בן השנה כבר עושה את צעדיו הראשונים והמלכותיים?

View this post on Instagram

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

מכה על חטא

עכשיו כשסיימנו עם ילדים מלכותיים, אין ברירה אלא לעבור למבוגרים קצת פחות מלכותיים. לאמאר אודום למשל. זוכרים? הגרסה הקודמת והאף פחות מוצלחת של טריסטן תומפסון? שחקן הכדורסל שהתחתן עם קלואי קרדשיאן, בגד בה ואז התמוטט ממנת יתר במועדון חשפנות בווגאס? ובכן, הוא מוציא עכשיו ספר אוטוביוגרפי, ומקדם אותו באמצעות ראיון עסיסי ל-People, בו הוא מספר כי הוא מתחרט על שבגד בקלואי, ולא הצליח "לשמור את הז*ן מחוץ למכנסיים ואת הקוק מחוץ לנחיריים". עוד טוען אודום כי שכב עם יותר מ-2,000 נשים ומצהיר: "הייתי אובססיבי לסקס מאז שאני זוכר את עצמי. אני מכור למין". הממ, אנחנו אוהבים אותך, לאמאר…?

View this post on Instagram

A post shared by Lamar Odom (@lamarodom) on

באו לברך ויצאו מקללים

אולי על זה מדברים המעריצים של שחקן הכדורסל בן סימונס כשהם מפצירים בו להיפרד מקנדל ג'נר בהקדם כדי להימנע מ"קללת קרדשיאן". זה קרה אחרי שקבוצת הכדורסל שלו, פילדלפיה 76, ספגה השבוע הפסד צמוד וצורב במיוחד לקבוצה של טורונטו, כשהאוהדים רואים בסימונס את האשם העיקרי בכך.

"בן צריך לזרוק את קנדל ולעבוד על הקליעה שלו", צייץ אחד מהם אחרי המשחק, ואחר הוסיף: "סימונס, זו ההזדמנות האחרונה שלך. אני רוצה לראות אותך קולע ושולט. בבקשה תפסיק פשוט לבלות עם קנדל, תתחיל לעבוד!". "בן, תפסיק לצאת לדייטים עם קנדל ג'נר ותתאמן! אתה יכול להיות אחד השחקנים הכי טובים בליגה!", הפציר עוד אחד. "אל תיפול קורבן לקללת הקרדשיאנס!".

View this post on Instagram

A post shared by Basketball (@basketball.overtime) on