קים, אשת החוואי

נרצה או לא, קים קרדשיאן מתבגרת לנו מול העיניים. היא בדיוק הביאה ילד רביעי, היא לומדת עריכת דין ושואפת לעסוק במקצוע, ועכשיו מתברר שהיא גם שוקלת לנטוש את שכונת היוקרה שלה באל.איי לטובת חיים שקטים יותר בחווה בדרום. לתכנית האירוח של ג'ימי פאלון היא אמנם הגיעה בטופ שקוף שמוכיח כי ימיה הפרועים לא לגמרי מאחוריה, וכשנדרשה להראות את היסטוריית חיפושי הגוגל שלה גם הופיע שם החיפוש הלא מאוד בוגר "חור פיפי", אבל בין לבין היא הצהירה: "אנחנו אוהבים את וויומינג, זה כזה מקום מדהים. קניה בדיוק קנה שם חווה, והוא חולם לעבור לשם".

נראה שבמקרה הזה, שלא כמו עם סאגת המעבר לשיקגו בזמנו, קים וקניה דווקא חולקים את החלום: "אני מתרגשת לגבי האפשרות שנעבור לשם", אמרה על המדינה הדרומית והבהירה שנכון לכרגע, היא לא רואה אותם עושים זאת "פול-טיים", אלא "מדמיינת אותנו שם בקיץ ובסופי שבוע". בראיון ל"ווג" הערבי היא דווקא אמרה את ההפך: "בדמיוני אני כבר שם. אני רואה אותנו חיים בחווה בוויומינג, מדי פעם מבקרים בפאלם ספרינגס או בבית בלוס אנג'לס - ואני הופכת לעורכת דין". 

View this post on Instagram

New show tonight! And a new game that involves looking through each other’s phones. See ya at 11:30 @kimkardashian!!! Set your DVR’s to record the Tonight Show.

A post shared by Jimmy Fallon (@jimmyfallon) on

מקורב לקימי אישר ל-People כי קניה אכן רכש חווה בגודל של יותר מ-18 אלף מ"ר ובשווי 14 מיליון דולר, המשקיפה על נוף יפהפה של הרי הרוקי, ושהוא אף החל לברר לגבי בתי ספר יסודיים באיזור. "קניה חושב שזה המקום המושלם ליצור בו מוזיקה. הוא יבלה שם הרבה עכשיו, וקים תבקר אותו", סיפר. "היא שמחה שהוא מתמקד במוזיקה במקום להשתולל בטוויטר". 

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ההשפעה הרעה של מייגן

זוג נוסף שמספק זה לזו השראה מתמדת הם כמובן הסאסקסים החמודים שלנו, הארי ומייגן. למעשה, השבוע תועד הנסיך האדמוני כשהוא הולך בדרכה המרדנית של אשתו, שובר את הפרוטוקול המלכותי של סבתא ועושה את הנורא מכל: סוגר לגמרי בעצמו את דלת המכונית, ממש כפי שעשתה מייגן לפני כשנה. "כל כך צנוע ועם רגליים על הקרקע", השתפכו המעריצים באינסטגרם.

אין ספק שהחזות הצנועה היא עניין קריטי עבור השניים, בייחוד בימים אלה, ומסמכים רשמיים שהושגו השבוע על ידי ה"דיילי מייל" מוכיחים זאת בצורה שלא מחמיאה במיוחד לדוכסית. מתברר כשכאשר מייגן ערכה את מסיבת ה"בייבי שאוור" המושמצת שלה בניו יורק, היא "הסבירה כי כוונתה היא לשנות את מיקום היציאה, כך שבתמונות ייראה כאילו היא מנסה להתחמק מהמלון, במקום לצאת מהכניסה הראשית ולהשאיר את הרושם שהיא נהנית מתשומת הלב התקשורתית". מתוחכמת!

View this post on Instagram

A post shared by The House of Sussex (@harry_meghan_updates) on

החתונה הרחוקה של ג'יי לו

אנחנו חשים רומנטיים במיוחד השבוע, אז נמשיך לזוג נוסף שהתכניות שלו לעתיד מסקרנות אותנו במיוחד: ג'ניפר לופז ואלכס רודריגז. "כשמדברים על תכניות לחתונה ובת הזוג שלך היא ג'ניפר, כל מה שאתה עושה זה… להנהן הרבה", סיפר רודריגז בתכנית האירוח "שרה וקיקי". "אני לא יודע איפה הלוקיישן, אני לא יודע מה אני לובש, אני לא יודע מתי זה. אני פשוט אגיע". אבל הוא בכל זאת הסכים לנדב רמז עבה ומסקרן במיוחד, שמבטיח כי זו עומדת להיות חתונה מוגזמת, בהתאם למורשתה של הכלה. "יש לי רמז אחד בשבילכם, אתם מוכנים?", שאל ורכן אל המצלמה בדרמטיות: "זו עומדת להיות טיסה ארוכה". תגידו, יש מצב שממש נדלקתם על הכותל?

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

ה"הוא" של קייטלין

בארץ יש גבול (דק מאוד) לכמות העלבונות שאנשים מסוגלים לסבול, אבל בארה"ב עדיין עפים על ז'אנר ה"רוסט" - "גריל" שבו מעליבים אנשים מפורסמים עד עפר - והשבוע השתתפה ברוסט של אלק בולדווין ב"קומדי סנטרל" אורחת מפתיעה: קייטלין ג'נר. במונולוג הפתיחה שלה אמרה קייטלין, לשעבר ברוס ג'נר, כמה דברים שבמדורי הרכילות פשוט לא יכלו להתעלם מהם, אז נביא אותם כאן כלשונם.

"כולכם כאן עושים בדיחות טיפשיות על העובדה שחתכתי אותו", אמרה באלגנטיות, והתכוונה לאיבר המין הזכרי שלה. "תנו לי להזכיר לכם: הוא יצר את קיילי ג'נר, המיליארדרית הצעירה בהיסטוריה, והוא יצר את קנדל ג'נר, הדוגמנית המרוויחה ביותר בעולם. גידלתי עשרה ילדים, אני מתקרבת לעשרים נכדים", אמרה וסיכמה: "לא חתכתי אותו, פשוט הוצאתי אותו לפנסיה. הוא סיים!".

View this post on Instagram

Had a wild weekend roasting @alecbaldwininsta -so fun! Tune into Comedy Central on 9/15 if you want a good laugh.

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

תקופת ירח הדבש של מיילי 

אף שהציטוטים המופלאים כאן למעלה מזכירים לנו כמה אנחנו אוהבים אותה, קייטלין ג'נר היא כבר לא הקייטלין היחידה בחיינו. כיום יש גם את קייטלין קרטר - שטכנית, גם שם המשפחה שלה היה ג'נר לתקופה קצרה, כשהייתה נשואה לבנה של קייטלין, ברודי. עכשיו, כך מסתמן, היא פרקטיקלי נשואה למיילי סיירוס. מקורבים מספרים כי השתיים אף עברו לגור יחד השבוע, בשכונה שהיא "הקהילה הסגורה" בה חיות גם הקרדשיאנס. יותר מכך, קרטר אף נצפתה השבוע כשהיא עונדת טבעת עם האות M - כמו מיילי - על הקמיצה - כמו האצבע שעליה עונדים טבעות נישואים. האם אנחנו מריחים כאן עוד חתונת בזק מיותרת?

 

View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileyismydiamond) on

View this post on Instagram

A post shared by MC (@miley_23rd_november_1992) on