ימים ספורים אחרי שדווח כי ג'ניפר לופז ובן אפלק החליטו למכור את ביתם המשותף והמפואר בבוורלי הילס - מה שרק מחזק את השמועות על גירושים של השניים - כעת מקורבים לאפלק מספרים כי הם חוששים ומודאגים ממצבו הנפשי. 

מספר מקורבים לפאוור קאפל סיפרו השבוע ל"דיילי מייל" כי אפלק בן ה-51 כנראה לוקח את המשבר בנישואים ממש קשה, וכי הוא נמצא בדיכאון, מה שהוביל אותו לחזור לסורו וליפול לטיפה המרה. מקורות אומרים לאתר הבריטי כי בן, שנאבק שנים בהתמכרות לאלכוהול ולהימורים, סובל מ"עצבות חריפה" בזמן שהנישואים שלו ככל הנראה מתמוטטים. "שמעתי שהוא שותה", סיפר מקור אחד. "הוא מלא בשדים, אדם בעייתי ומוטרד מאוד", הוסיף. "ראיתי אותו עם עיניים זגוגיות וזה ממש מדאיג את כל הקרובים אליו", סיפר מקור אחר. 

ג'ניפר לופז, בן אפלק (צילום: 	thecelebrityfinder/Bauer-Griffin, getty images)
בן אפלק וג'ניפר לופז | צילום: thecelebrityfinder/Bauer-Griffin, getty images

באשר להתמודדות שלו עם ההתמכרות לאלכוהול, אפלק אמר שהוא הפסיק לשתות לראשונה ב-1997. "אני פשוט רציתי לעצור", סיפר בריאיון בזמנו. "התחלתי להתחרט על כל מיני דברים שעשיתי כשהייתי שיכור. זה מוזר להיות מעצבן או חסר שליטה, אבל אז הרגשתי כמו, 'נראה לי שפגעתי ברגשות של הבן אדם הזה, או 'עשיתי מעצמי בדיחה', או 'לא רציתי לנשק את הבחורה הזו בכלל'. אין לי כמעט עכבות, זה מסוכן עבורי". אפלק החל לטפל באלכוהוליזם לראשונה ב-2001, ולאחר מכן נכנס שוב למוסד גמילה ב-2017 וב-2018.

החדשות האלה על מצבו הנפשי של אפלק מגיעות אחרי שמקורבים ללופז דווקא מספרים כי מאז שהנישואים של השניים עלו על שרטון, אמה של הזמרת, גואדלופה רודריגז, יוצאת נגד החתן שלה. זאת למרות שלפני מספר שנים הייתה זו שדווקא עודדה את בתה לתת צ'אנס נוסף לרומן עם השחקן ב-2022. מתברר כי גם הסוכן של לופז, בני מדינה, "לא מסתיר את חוסר חיבתו" כלפי אפלק. 

ג'ניפר לופז ובן אפלק (צילום: instagram)
בן אפלק וג'ניפר לופז | צילום: instagram

סביב הזוג נאמר כי הגירושים של השניים ממש "מעבר לפינה". "אני מבין שאפלק נטש את הנישואים, אבל היא עדיין לא קיבלה את המצב והיא חושבת שעם טיפול זוגי, הם אולי יצלחו את המשבר", אמר מקורב לשניים.