לפני חצי שנה סלינה גומז והמפיק המוזיקלי היהודי בני בלנקו בישרו כי הם בזוגיות. להפתעתם ולמורת רוחם של חלק ממעריציה של גומז, נראה שהזוגיות הזו נהיית יותר ויותר רצינית, וכעת הכוכבת אפילו חשפה שיש לה מחשבות על הבאת ילד לעולם יחד עם בלנקו.

הזמרת התראיינה למגזין TIME בעקבות ההצלחה של עסק הביוטי שלה Rare Beauty, וסיפרה שהיא תמיד חשבה שהיא תאמץ ילד עד גיל 35, אבל שינתה את דעתה כשבלנקו נכנס לחייה. "הייתי לבד במשך חמש שנים, והתרגלתי לזה מאוד. הרבה אנשים מפחדים להיות לבד וכנראה שעיניתי את עצמי בראש שלי במשך שנתיים לבד, אבל בסוף החלטתי לקבל את הלבד. ואז עשיתי עם עצמי תוכנית, שאני הולך לאמץ בגיל 35 אם לא אהיה בזוגיות עד אז".

סלינה גומז, בני בלאנקו (צילום: instagram)
צילום: instagram

ואז, הגיע בני, ועכשיו סלינה - שחוגגת הקיץ יום הולדת 32 - חושבת מחדש על דברים. כולל על הרחבת המשפחהעם בני. גם בלנקו הבהיר שהוא רוצה ילדים בראיון שערך לאחרונה אצל הווארד שטרן. סלינה דיברה על העובדה שבני מאוד פתוח ושם את הלב שלו בחוץ, וציינה שהיא לא כזו בעצמה.

View this post on Instagram

A post shared by a (@withloveselgomez)

"אני יודעת מה יכול לקרות לאנשים שאני אוהבת, המעריצים שלי, שאני אוהבת ועיצבו את מי שאני, אמרו דברים כל כך פוגעניים על האופן בו אני בוחרת לחיות את חיי. ולבני יש כוח כזה ששום דבר לא חודר אותו. זה ממש מרשים ואני נוצרת כל רגע איתו. לגבי מה יהיה העתיד שלה עם בני, סלינה אמרה שרק הזמן יגיד. "אני לא יוצעת מה צופן העתיד אבל אני יודעת שהוא לא הולך לשום מקום בזמן הקרוב.