השחקן היהודי-אמריקאי, נואה שנאפ, וכוכב הסדרה המצליחה של נטפליקס "דברים מוזרים", סולק ממועדון לילה בניו יורק בשעות הבוקר המוקדמות של יום שבת, כך לפי אתר הרכילות פייג' סיקס.

לפי עדי ראייה שנכחו במועדון The Palace, שנאפ בן ה-19 הציק והטריד למבלים במקום כשביקש מהם להרים שוטים של טקילה איתו ועם חבריו. אלא בגלל ששנאפ מתחת לגיל השתייה החוקי בארה"ב וטרם מלאו לו 21, אותם מבלים סירבו להצעתו - מה שלא התקבל יפה מצדו של שנאפ, ש"זעם" על סירובם. 

נואה שנאפ (צילום: Kristy Sparow/WireImage, getty images)
נואה שנאפ | צילום: Kristy Sparow/WireImage, getty images

מקור לפייג' סיקס מסר כי עד מהרה נואה הפך להיות "שיכור בצורה אגרסיבית", עד כדי כך שהאבטחה נאלצה לסלקו החוצה מהמועדון באזור השעה 1:30 לפנות בוקר. עוד הוסיף אותו המקור כי אחרי שנזרק מהמועדון בבושת פנים, שנאפ חזר למקום ו"לא היה מסוגל לעמוד על הרגליים". בסופו של דבר, בסביבות השעה 2:00 לפנות בוקר, הכוכב עזב את המקום. עד כה לא שנאפ ולא נציג מטעמו הגיב לתקרית המביכה שלו. 

נואה שנאפ (צילום: Pascal Le Segretain, getty images)
נואה שנאפ | צילום: Pascal Le Segretain, getty images

שנאפ התפרסם בעיקר בזכות תפקידו בסדרת הנטפליקס "דברים מוזרים", שם גילם את וויל באיירס. נואה הוא יהודי, שמתגאה במוצאו ואף חגג בר מצווה בארץ. ימים ספורים לאחר מתקפת 7 באוקטובר בעוטף עזה, השחקן הביע את תמיכתו בישראל באופן שלא משתמע לשתי פנים, ויצא בחריפות נגד חמאס. אולם, עד מהרה הוא ספג ביקורות רבות ותגובות נאצה ממעריצים פרו-פלסטינים - מה שגרם לו להתקפל ולפרסם סרטון טיקטוק שבו הוא מעדן את דבריו: "היו לי המון דיונים עם חברים מפלסטין ולמדתי מהם המון", אמר אז והמשיך לקרוא לשלום בין הצדדים. 

נואה שנאפ בישראל (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
נואה שנאפ בביקורו בישראל | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

סערה נוספת סביבו אירעה זמן קצר לאחר מכן לאחר ששנאפ צולם לצד סטיקרים עליהם כתוב "חמאס הוא דאעש" ו"ציונות זה סקסי". גם אז הוא חטף תגובות קשות, שחלקן קראו להחרים אותו ואת סדרת "דברים מוזרים" שבכיכובו.