נראה שמשפחת בולדווין מסרבת לרדת מהכותרות השבוע: אחרי שרק בשבוע שעבר אביה של היילי ביבר, השחקן סטפן בולדווין, הצליח לעורר היסטריה גדולה בקרב מעריציה של בתו ובעלה, הזמר ג'סטין ביבר, כשביקש "להתפלל בשבילם" - עכשיו מגיע תורה של אחותה הגדולה של היילי, אלאיה בולדווין, לעשות לה בושות.

אתמול (שבת) אלאיה בת ה-31, נעצרה אחרי שהשליכה טמפון משומש אל עבר ברמנית במועדון בג'ורג'יה. אלאיה (שהיא גם חברה טובה של השחקנית הישראלית אלונה טל) נלקחה למעצר והוגשה נגדה תלונה בגין תקיפה והסגת גבול, כך לפי דו"ח המשטרה שהוגש.

מרישום של הדו"ח המשטרתי עולה כי במצלמות האבטחה ניתן לראות את בולדווין "נכנסת בכוח לחדר השירותים של העובדים במועדון. ברמנית העונה לשם האלי קולי טענה בפני הרשויות כי בולדווין "אמרה לה שהיא צריכה להחליף טמפון וביקשה ממנה עוד כמה דקות", וזו נענתה לבקשתה.

"כמה דקות לאחר מכן, כשקולי ניסתה שוב להיכנס לשירותים, בולדווין הוציאה את הטמפון שלה וזרקה אותו לעברה", כך נכתב בדו"ח. "בסופו של דבר, האבטחה נכנסה וסילקה את בולדווין מהמועדון". עוד תועד בדו"ח המשטרתי כי במצלמות האבטחה ניתן לראות את בולדווין נאבקת במאבטחים שמנסים להוציאה מהמקום, בעודה "תופסת ומושכת את שיערו של מאבטח אחד, ומכה את המאבטח השני באזור חלציו".

View this post on Instagram

A post shared by TMZ (@tmz_tv)

לעומת התיעוד המשטרתי, בולדווין העניקה גרסה שונה לחלוטין בנוגע לתקרית - וטענה שהיא "סולקה בכוח מהמועדון". בהתחלה היא הכחישה שניסתה להיכנס לשירותים של העובדים בכוח, ובמקום סיפרה שהייתה זקוקה להשתמש בשירותים כדי להחליף את הטמפון וכדי להקיא. "היא בהתחלה גם הכחישה שהיא זרקה את הטמפון המשומש על הברמנית, אבל מאוחר יותר טענה שהיא כן עשתה זאת", נכתב בדו"ח. באשר לתקיפת המאבטחים, בולדווין אמרה לרשויות שהיא "רק הגנה על עצמה".

כאמור, משפחתה של היילי ביבר נמצאת בשבוע האחרון בכותרות בלי סוף. רק בשבוע שעבר היה זה אבא של הדוגמנית, השחקן סטפן בולדווין, ששיתף פוסט תמוה באינסטגרם שמבקש להתפלל עבור בתו ובעלה, ג'סטין ביבר. עד מהרה, מעריציהם של הפאוור הקאפל החל לדאוג ולהעלות ספקולציות באשר לטיב מערכת היחסים ביניהם. מה נגיד, כנראה שאנשי יחסי הציבור של היילי עבדו השבוע מסביב לשעון. 

View this post on Instagram

A post shared by Alaia Baldwin Aronow (@alaiabaldwin)