התקופה האחרונה היא ככל הנראה לא פשוטה בכלל עבור הנסיך וויליאם, קייט מידלטון ושלושת ילדיהם, כל זאת בצל מחלת הסרטן איתה מתמודדת מידלטון. אבל נראה שאבא וויליאם מנסה לתת לילדים תחושה של שגרה בתוך כל הכאוס, וזה עושה לנו טוב על הלב. 

וויליאם ובנו הבכור ג'ורג' נצפו כשהם מעודדים מהיציע את קבוצת הכדורגל אסטון וילה בברמינגהם, במה שנראה כמו זמן איכות מתוק במיוחד בין אב ובנו. ג'ורג' בן ה-10 התעטף בצעיף של הקבוצה, שהיא גם זו האהובה על אביו, והשניים נראו מחויכים ושמחים.

הנסיך וויליאם, הנסיך ג'ורג' (צילום: Marc Atkins, getty images)
צילום: Marc Atkins, getty images

וויליאם (41) תומך ותיק של אסטון וילה, אמר לצהובון "הסאן" בדצמבר האחרון: "לפני הרבה זמן בבית הספר נכנסתי לכדורגל בגדול. כל החברים שלי היו אוהדי צ'לסי או מנצ'סטר יונייטד, ולא ממש רציתי ללכת אחרי הזרם. רציתי שתהיה לי קבוצה שתהיה יותר באמצע הטבלה שיכולה לתת לי רכבת הרים רגשית. לאסטון וילה תמיד הייתה היסטוריה נהדרת".

האהבה של המשפחה לכדורגל לא נגמרת גם אצל הבנים. וויליאם כינה את בתם שרלוט בת ה-8 כ"כוכבת עולה" על המגרש כששוחח עם קבוצת הנשים של אסטון וילה ב-2022. "שרלוט רצתה שאספר לכם שהיא ממש טובה בלכוון", אמר אז וויליאם לכדורגלניות. "היא אמרה, 'בבקשה תגיד להם את זה'".

הנסיך וויליאם, הנסיך ג'ורג' (צילום: Marc Atkins, getty images)
צילום: Marc Atkins, getty images

ומה לגבי לואי בן ה-5? מידלטון (42) חשפה בינואר 2022 שהוא מצדו "משוגע" על רוגבי. "אנחנו תמיד תחרותיים אחד עם השני. כולם אוהבים ספורט, ולואי פשוט משוגע על רוגבי", אמרה. "הם בגיל שבו הם פשוט אוהבים להתרוצץ".