את מור רדמי הכרנו לראשונה על המסך בעונה האחרונה של "חתונה ממבט ראשון", שם היא שודכה לשניר שלו. אלא שכבר מההתחלה מערכת היחסים ביניהם לא הצליחה להתגבש לכדי זוגיות, ורגע לפני פרק ההחלטות הגורליות, הם החליטו להיפרד. מאז רדמי, שנחשבת לאחת הדמויות הדומיננטיות מהעונה, מרבה לעשות טיזינג לעוקבים שלה ולרמוז שיש מישהו חדש בחייה, כשהיא מעלה תמונות שבהן מופיע גבר מסתורי איתו היא מבלה - ולפני שבוע חזרה איתו מחופשה זוגית ואקזוטית בתאילנד.

כעת, ל-mako סלבס נודע כי על אף הבחירה שלהם לנהל את מערכת היחסים מחוץ לכותלי האינסטגרם, השניים עלו שלב ביחסים, ובימים אלה צפויים לעבור לגור יחד. כאמור, לפני שבוע חזרה רדמי מתאילנד לדירתה התל אביבית ונוכחה לגלות שכולה הוצפה מהגשמים של החודש האחרון, מה שלא מאפשר להמשיך לגור שם. הדבר הוביל את רדמי ובן הזוג לנצל את ההזדמנות, לארוז את הפקלאות ולאחד כתובות. 

רדמי ובן הזוג, שבוחר שלא להיחשף, הכירו כבר לפני תשעה חודשים כש"חתונמי" עלתה לאוויר, דרך חבר משותף מהעבודה. אומנם בתחילת המלחמה הם נפרדו, אבל לאחרונה החליטו לתת לקשר ביניהם צ'אנס נוסף - ונראה שעד כה זה לגמרי עובד (טפו-חמסה). 

View this post on Instagram

A post shared by Mor Radmy (@morradmy)

החבר, שאפילו את שמו מור מסרבת לחשוף, הוא בריטי שעלה לארץ כדי להתגייס לצה"ל - ומאז נשאר בארץ. בין השניים קיים פער גילים של תשע שנים, כשמור בת 35 - והוא בן 44.

בשיחה שלה עם mako סלבס, מור שיתפה אותנו היום בהתרגשות לקראת הצעד: "פעם ראשונה שאני גרה עם בחור, אם תוציאי את 'חתונמי' מהמשוואה. שיהיה לו בהצלחה למצוא מקום לכל הדברים, אבל בינתיים הוא עושה עבודה מופלאה בלהכיל את הדברים שלי ואותי. אני מקווה שיהיה לנו כיף וטוב"

נאחל לשניים המון בהצלחה במעבר - ואנחנו מקווים שהוא לפחות פחות נוקשה בכל מה שקשור להפרדת סלי כביסה.