תהליך ההפיכה של קים קרדישאן לעורכת דין מן המניין, נמצא "בהפסקה", כך מדווח עיתון "הסאן". נראה שהקריירה המשפטית של הכוכבת בת ה-43 מקרטעת ועל פי מקור יודע דבר, היא מהווה "מטרד עבור קים כרגע", בעיקר בשל התחייבויות עסקיות שונות - וחשוב לא פחות - אישיות.

"בשנה שעברה היא הבינה לאט-לאט כמה זה מייגע וכמה המחקר לא נגמר", הוסיף אותו המקור. "היא לא יכולה לנטוש את הלימודים מבלי שזה ייראה רע, להראות כאילו היא לא הצליחה לעבור את זה, אחרי כל העבודה וכל השיח שלה על כמה היא נלהבת לקדם רפורמה במשפט הפלילי", אמר, תוך שהוא מתייחס לפעילות של הכוכבת מאז עזרה להבטיח את שחרורה של אליס מארי ג'ונסון מהכלא.

כבר ב-2021 הודיעה קים בהתרגשות שעברה את מבחני הלשכה המקדימים, זאת אחרי שלושה ניסיונות כושלים שקדמו לכך. לפי דיווחים, קים רצתה ללכת בעקבות אביה המנוח, עורך הדין רוברט קרדשיאן. אלא שמאז היא לא מרבה להעלות את נושא הקריירה המשפטית בשגרה שלה. "היא ממש התקשתה עם המחקר, שנאה שהיא הייתה חייבת להכין מאמרים", הוסיף אותו מקור, לפני שציין בפסימיות כי "זה היה לוקח לה כמה שנות לימודים לעבור את המבחנים, כמה מהם בציון נכשל. היא עשתה כמה מבחני אמצע בשנה שעברה והם גמרו אותה".

אלא שאותו מקור חשף בפני העיתון כי "הבעיה הגדולה ביותר שיש לה בכך שהיא לא יכולה להתקדם לבחינות לשכת עורכי הדין, או להקדיש את זמנה ללימודים - היא קניה". נזכיר, שהגירושים של השניים, שחולקים ארבעה ילדים, הסתיימו בנובמבר 2022. חודש בודד חלף לו והראפר השנוי במחלוקת כבר נישא לביאנקה סנסורי. מאז הם מטיילים ברחבי העולם עם מעט מאוד בדים לגופם, ובעיקר מעוררים תהיות על מצבם.

קים קרדשיאן וקניה ווסט. יולי 2020 (צילום: getty + @kimkardashian, getty images)
מפריע לה בדרכה? קים וקניה | צילום: getty + @kimkardashian, getty images

"בגלל שהוא אב כל כך לא אמין כרגע, היא לא יכולה לסמוך או להישען עליו", חשף אותו מקורב. "היא לא יכולה להקריב זמן עם הילדים שלה בשביל זה, אם הוא לא עושה את חלקו בהורות".

בניגוד לעבר, בשנים האחרונות קים קיי כאמור פחות מדברת על השאיפות המשפטיות שלה. ולטענת אותו מקור, היא נמצאת בפריחה: "היא הייתה עסוקה מדי כי היוזמות העסקיות השונות שלה זינקו". עוד הוסיף כי "כולם צריכים אותה עכשיו"; ב-2018 ייסדה הכוכבת את חברת ההלבשה שלה Skims, ששוויה זינק בשש השנים האחרונות ללא פחות מ-4 מיליארד דולר. אלא שזה היה רק קצה הקרחון עבור קים, שלא עצרה והשיקה חברת השקעות ב-2022, SKKY Partners. לאחרונה, הודיעה החברה כי תפלפל את עסקיה ותשקיע בחברה לייצור רוטב כמהין.