לאחר שפרסמה פוסט שבו הביעה זעזוע מהתקרית ברפיח ובו כתבה "אני לא יכולה לסבול את זה. אני שונאת את העולם לפעמים, התינוקות המסכנים האלה", הזמרת הבריטית ג'סי ג'יי פרסמה סטורי שבו הבהירה את עמדתה.

"להגיד שאתה לא מסכים עם ההרג, הכאב והסבל של אף אדם בעולם לא אומר שאתה תומך בצד כלשהו ולא אומר שאתה מבטל כאב שמדינה אחרת או אנשים אחרים חשים וחווים. אפשר לעמוד למען הפלסטינים וגם למען הישראלים שסובלים ולמען היהודים שסובלים. זה לא מגיע לאנשים חפים מפשע, בשום מצב, אי פעם", כתבה ג'יי.

ג'סי ג'יי וחנן קולמן (צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של ג'סי ג'יי, instagram)
ג'סי ג'יי יחד עם בן זוגה הישראלי חנן קולמן ובנם סקיי ספיר | צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של ג'סי ג'יי, instagram

הזמרת המצליחה שנמצאת בזוגיות עם הכדורסלן הישראלי חנן קולמן, עמו הביאה בן משותף בשנה שעברה בשם סקיי ספיר, הוסיפה וכתבה: "ילדים? תינוקות. אני לא יכולה להבין איך אנשים יכולים להתווכח על זה בכלל. העובדה שזה עדיין בשיח נשגבת מבינתי. לאף אחד לא מגיע למות ככה". 

הסטורי של ג'סי ג'יי (צילום: ללא)
הסטורי של ג'סי ג'יי | צילום: ללא

עוד הבהירה ג'סי: "אני עומדת לצד אלו שסובלים בכל מקום. אנחנו בני אדם שמגיבים למה שאנחנו רואים, ומה שאנחנו רואים הוא כל כך מעבר להבנה אנושית. הלב שלי מדמם. אני מרגישה אשמה. הכאב שאני מרגישה ורואה, שאני צופה בו מאזור הנוחות שלי, בבית, במקום בטוח. זה מרגיש כל כך דפוק שאנחנו פשוט חיים בזמן שזה קורה. אני בעד שלום, אני בעד אהבה".