בתם בת ה-15 של ג'ניפר גארנר ובן אפלק (סרפינה רוז לשעבר), הופיע/ה ביום שבת האחרון בצ'רלסטון שבמערב וירג'יניה, בטקס הלוויה של סבו/ה, אביה של ג'ניפר, ג'ק, שהלך לעולמו בגיל 85. לבוש/ה בחליפה שחורה ועם תספורת קצוצה, היא/הוא הציג/ה את שמו/ה החדש - לפני שציטטו מספר פסוקים מהתנ"ך.

כבר דובר בעבר על כך שהוא/היא מגדירים את עצמם כא-בינאריים, ולאחרונה אף הציג/ה תספורת קצוצה, אבל ההלוויה הייתה הפעם הראשונה שבה הציג/ה את עצמו/ה לעיני כל באופן רשמי: "שלום, שמי פין אפלק", אמר/ה על דוכן הכנסייה, לפני שציטט/ה מספר משלי: "טוב מעט בצדקה מרב תבואות בלא משפט".

אז פין אפלק בשבילכם, הוא/היא הצאצא האמצעי של גארנר ואפלק, ואח/ות של ויולט בת ה-18 וסמואל בן ה-15. הוריהם נפרדו ב-2015 וסיימו רשמית עם הגירושים שלוש שנים מאוחר יותר. ב-2022 חתם אפלק קאמבק מזהיר לאהובתו משכבר הימים ג'ניפר לופז והשניים נישאו באותה שנה, ומתחזקים מאז זוגיות נוצצת.

ג'ניפר גארנר, בן אפלק (צילום: 	BG004/Bauer-Griffin, getty images)
בהצלחה עם המתבגרים. בן אפלק ואם ילדיו ג'ניפר גארנר | צילום: BG004/Bauer-Griffin, getty images

המשפחה החורגת והמורחבת איחדה בין פין ובתה של לופז, אמי, שהתקרבו במיוחד. השתיים, אף שבתה של לופז נמנעת מזיהוי מגדרי, נצפו מספר פעמים ברחובות לוס אנג'לס צועדות/ים יחדיו. באחת הפעמים, תועד/ה פין עם שיער ורוד, זמן קצר לפני שהציג/ה חזות חדשה וקצוצה כאמור – בדומה לשם חדש שמגיע כעת.