כמה חודשים אחרי שבילי אייליש סיפרה שהיא גם בקטע של בנות במהלך ריאיון, הזמרת המצליחה נתפסה בעדשת המצלמה כשהיא מנשקת בתשוקה את היוטיוברית קוונלין בלאקוול במסיבה בפסטיבל קואצ'לה.

בסרטון, אייליש בת ה-22 נראית כשהיא רוקדת, ניגשת אל בלאקוול בת ה-23, תופסת את פניה ומדביקה לה נשיקה לוהטת. בלאקוול מצידה נראתה רוכנת בחיבה אל הנשיקה לפני שאייליש חזר לרחבת הריקודים. זו לא הפעם הראשונה שהבנות הפגינו חיבה בציבור, הן מופיעות הרבה בסרטונים אחת של השנייה ברשתות החברתיות.

 

בחודש שעבר נראתה אייליש מלקקת את צווארה של בלאקוול בסטורי באינסטגרם, כשבלאקוול נראתה גם רוקדת בצורה מפתה על הזמרת. בשנה שעברה אמרה אייליש: "אף פעם לא באמת הרגשתי שאני יכולה להזדהות עם בנות. אני אוהבת אותן כל כך, אני אוהבת אותן כאנשים, אני נמשכת אליהן כאנשים, אני נמשכת אליהן באמת".

"יש לי קשרים עמוקים עם נשים בחיי, אני נמשכת אליהן פיזית". אמרה והוסיפה: "אני גם כל כך מאוימת מהן, ומהיופי שלהן ומהנוכחות שלהן". אייליש נקשרה רומנטית לכמה אנשים במהלך השנים, כולל הראפר ברנדון אדמס, המופיע על הבמות תחת השם 7:AMP.

בילי אייליש ובן הזוג לשעבר, ג'סי רות'רפורד (צילום: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic, getty images)
בילי אייליש ובן הזוג לשעבר, ג'סי רות'רפורד | צילום: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic, getty images

הזמרת סיפרה על סיום הרומן שלה עם הראפר במהלך סרט תיעודי, בו חשפה שהיא "פשוט לא הייתה מאושרת" במהלך הזמן שלהם ביחד. בריאיון ל-People היא אמרה: "לא רציתי את אותם הדברים שהוא רצה ואני לא חושבת שזה הוגן עבורו. אני לא חושבת שאתה צריך להיות במערכת יחסים בה אתה מאוד נרגש מדברים ולאדם השני לא אכפת מהם בכלל". לאחר מכן אייליש נכנסה למערכת יחסים עם ג'סי רתרפורד, שביניהם ניצב פער של 11 שנים, אבל גם הם נפרדו.