מוחמד חדיד ממשיך באמירות הקיצוניות שלו, ובשעות האחרונות העז לכנות את הנשיא ביידן כ"פושע ציוני". חדיד שיתף רצף סטוריז עצבני ברשתות החברתיות שלו, ובו אמר כי את ביידן "יצודו" כפי שצדו את הנאצים - רק בגלל שהוא תומך בישראל.

חדיד, שנולד בנצרת והיגר עם משפחתו לארצות הברית כשהיה קטן, פרסם סרטון של אישה שאומרת "שישראל תלך לעזאזל עד קץ הימים", וטוענת שישראל מבצעת רצח עם ברצועת עזה. לאחר מכן הוסיפה האישה בסרטון את הסיסמה "פרי פלסטין - אחרת...", כלומר אם פלסטין לא תשוחרר, יהיו לכך השלכות.

"זו המלחמה של ביידן נגד העם הפלסטיני. הוא יסיים בבית המשפט יחד עם שאר הפושעים הציונים. אנחנו נצוד אותם כמו שצדו את הנאצים", כתב חדיד בסטורי שלו באינסטגרם בתחילת השבוע. חדיד לא היסס להשמיע את הביקורת שלו על ישראל, ובמיוחד מאז מתקפת חמאס ב-7 באוקטובר. הפוסט של חדיד נכתב על גבי סרטון של ג'פרי ד. סאקס, מנהל רשת הפיתוח של האו"ם, שאמר שארצות הברית היא הכוח המניע מאחורי התקיפה של ישראל בעזה והיא האומה היחידה שיכולה לעצור אותה".

מוחמד חדיד משווה את ביידן לנאצי (צילום: מתוך האינסטגרם של מוחמד חדיד, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של מוחמד חדיד, instagram

זו לא הפעם הראשונה שחדיד השווה את ישראל ותומכיה לנאצים. זמן קצר לאחר המתקפה הרצחנית של חמאס ב-7 באוקטובר, מה שהוביל למלחמה בעזה, פרסם חדיד גרף שהשווה בין ישראל לגרמניה הנאצית, לכאורה, כולל ששתיהן "אכפו עונשים קולקטיביים" ו"גירשו מיליונים מבתיהם". עוד הוסיף חדיד כי "גם הנאצים וגם ישראל קטלגו את הקורבנות כטרוריסטים, כמה פלסטינים וכמה יהודים אפילו שינו את שמם", כתב חדיד בפוסט שנמחק מאז.

בלה, מוחמד וג'יג'י חדיד (צילום: Dimitrios Kambouris Getty Images for Victoria's Secret)
צילום: Dimitrios Kambouris Getty Images for Victoria's Secret

בנותיו המפורסמות של חדיד, הדוגמנית בלה וג'יג'י, חטפו לא מעט ביקורות גם כן על אמירותיהן נגד ישראל. בין מגוון האמירות המזעזעות שלה, בלה פרסמה טענה שקובעת שישראל אינה מדינה, אלא ישות כובשת. הפוסט גרר האשמות באנטישמיות - ובסופו של דבר חדיד מחקה אותו. גם ג'יג'י פרסמה מספר רב של פוסטים פרו-פלסטינים מאז 7 באוקטובר, כולל טענה שישראל היא "המדינה היחידה בעולם שמחזיקה ילדים כשבויי מלחמה". מאוחר יותר היא התנצלה על הפוסט המדובר, והודתה שלא בדקה את אמינותו.