קניה ווסט שוב מסתבך עם המשטרה: הראפר השנוי במחלוקת בן ה-46 מואשם בהכאת גבר זר באגרופים, זאת אחרי שלכאורה אותו הבחור הטריד מינית ונגע בגופה של אשתו של ווסט, ביאנקה סנסורי, בלוס אנג'לס. על פי הדיווחים, בשעות אלה משטרת לוס אנג'לס חוקרת את קניה בנושא ומעוניינת לשמוע את הצד שלו בסיפור, כמו גם לשמוע מעדי ראייה מה באמת קרה בתקרית ומה הוביל למה. 

נציגיו של ווסט טוענים בפני אתר TMZ כי קניה תקף באלימות את אותו הגבר לאחר שהבחין כי הוא תפס, נגע והטריד את בת זוגו, ביאנקה. "'תפס' זה מושג לא מספיק בעליל כתיאור למה שקרה. ביאנקה הותקפה פיזית. התוקף לא רק פגע בה. הוא שם את הידיים שלו מתחת לשמלה שלה, ישירות על הגוף שלה, תפס אותה במותן שלה, סובב אותה - ואז הפריח לה נשיקות. היא הותקפה והוטרדה מינית". בתגובה למעשיו של אותו האיש, קניה נתן לו אגרוף אל תוך הפרצוף, כך נכתב בדו"ח המשטרתי של משטרת לוס אנג'לס שהגיע ל-TMZ. 

ביאנקה סנסורי, קניה ווסט (צילום: Arnold Jerocki , getty images)
קניה ווסט וביאנקה סנסורי | צילום: Arnold Jerocki , getty images

אותו הבחור האנונימי לא ביקש טיפול רפואי עבור פצעיו, אבל הגיש תלונה על תקיפה בעקבות התקרית האלימה שהתרחשה בשלישי בלילה. האירוע הדרמטי הזה קרה שעות אחרי שביאנקה נצפתה הולכת יחפה בדיסנילנד שבקליפורניה לצדו של ווסט. 

כזכור, זוהי ממש לא הפעם הראשונה שווסט עומד במרכזה של חקירה על תקיפה. בתחילת השנה הוא חטף את הטלפון של צלמת פפראצי אחרי שזו העזה לשאול אותו אם הוא שולט בביאנקה. "אל תשאלי אותי שטויות כאלה", תקף ווסט את הצלמת - ובמשך דקות ארוכות סירב להחזיר לה את הטלפון שלה, תוך כדי שהוא לא מפסיק להשפיל אותה מול כולם בשדרות הוליווד.