אין דבר לוהט יותר מלראות תמונות של מאלומה עם בתו התינוקת, והשילוב של שניהם מטריף אותנו מהיום שפריז הקטנה נולדה. אתמול בלילה הזמר הקולמביאני ציין ארבעה חודשים להגעתה לעולם, והוא עשה את זה כמו אבא גאה: הכוכב הלטיני העלה סשן תמונות עם בתו לאינסטגרם לכבוד התאריך המיוחד וכתב: "ארבעה חודשים לנסיכה שלי".

לצד תמונות ממיסות של פריז הקטנה עם אביה ושלט של "ברוכה הבאה, פריז", היה סרטון אחד שהצליח להסעיר את המעריצים והוביל לרצף תגובות נדהמות. מאלומה גילח את ראשה של פריז בזמן שבת זוגו, סוזאנה גומז, מחזיקה אותה.

עוקביו של הזמר לא הצליחו להישאר אדישים למראה גילוח הראש של התינוקת הרכה, והתגובות המזועזעות הציפו את הפוסט: "פריז המסכנה", "למה הם מגלחים אותה? פלומה של ניו-בורן זה כזה חמוד", "הם לא יודעים שהשיער הזה קיים שם מסיבה כלשהי וכדי להגן עליהם מהשמש" ו"למה הם מגלחים ראש של תינוקת?", הן רק חלק ממה שכתבו למאלומה. 

View this post on Instagram

A post shared by MALUMA (@maluma)

גם אנחנו הרמנו גבה בשנייה הראשונה, אבל אנחנו כאן גם כדי לספר שבחלק מהתרבויות זה לגמרי מקובל לגלח שיער ראש של תינוקות - ויש לזה אפילו הסבר הגיוני. תאמינו או לא, אבל יש מי שאמינים ששיער תינוק שבא במגע עם מי השפיר שבבטן מחליש אותו ולכן מסירים אותו - ופעולת הגילוח מחזקת את השיער וגורמת לצמיחת שיער חזק ובריא יותר בעתיד.

אחת המגיבות אפילו חיזקה את מאלומה והסבירה שגם בתרבות שלו זה דבר מאוד שגרתי: "בתרבות הקולומביאנית זה מאוד נורמלי לגזור שיער של תינוקות כך שהוא יהיה חזק, עבה ויפה יותר בהמשך". בתכל'ס? עם שיער כמו של מאלומה נראה שהוא מבין דבר או שניים יותר מאיתנו בתיחזוק שיער גולש ובריא - ונמשיך לעקוב אחרי השיער של פריז כדי לבדוק אם זה באמת עבד.